Podcast Makej vole! 19. 07. 2021

Makej vole! – Podcast #14 - Peggy Marvanová a Pavel Paloncý - Korona Himálaje

header-image-small

Jak a na co se jezdí Korona Himálaje aneb brouk není kočička!

Ahoj, vy tam dole. Vítám vás u podcastu Makej vole, který je určen pro všechny, kdo mají rádi pohyb v horách.

Tohle je podcast s pořadovým číslem 14 a mé hosty Peggy Marvanovou a Pavla Paloncýho už možná znáte z podcastu č. 4 a 5 (pokračování čtyřky). Tentokrát se tihle dva ultra blázni vydali zdolat 14 Everestingů na 14 legendárních alpských sedlech, kde se jezdí Tour de France nebo Giro d’Italia.

Co znamená Everesting? Cílem Everestingu je zdolat na kole v rámci jedné projížďky výšku Mount Everestu, jež činí 8848 metrů. Tyto výškové metry musíte nastoupat na jednom kopci, stejnou cestou nahoru i dolů.

Podcast Makej vole! s pořadovým číslem 14 si můžete poslechnout zde:

Makej vole! na Youtube

Pět dětí, pět příběhů

Pro tento projekt se Peggy a Palonc spojili s organizacemi Dobrý Anděl, Pink Bubble, Nadace Via a klinikou AXON. Cílem bylo vybrat 250.000 Kč a podpořit pět silných příběhů pěti dětí, které to v životě nemají lehké. Což se nakonec povedlo a výzva stále pokračuje, takže pokud máte zájem, tak můžete přispět zde - https://www.darujme.cz/projekt/1204613

Co mě hodně dojalo bylo, že Peggy s Paloncem před zahájením projektu všech pět dětí navštívili, v průběhu projektu s nimi byli v kontaktu a hned po dokončení je zase jeli navštívit. V podcastu se dozvíte, jak to celé probíhalo, jak děti na jejich projekt reagovali a jaký udělali mezitím pokrok. Musím říct, že tohle byl zatím nejdojemnější okamžik, jaký jsem při natáčení zažil. Za tohle se hodně hluboko klaním… :)

V podcastu se taky dozvíte, co Peggy s Paloncem jedli, pili, kde spali, kde na to vzali čas a spoustu dalších zajímavostí :)

Web téhle šílenosti si můžete prohlídnout zde - https://www.koronahimalaje.cz/

Podcast MAKEJ VOLE! podporují:

Runsport.cz - Experti na kopce

Za podporu děkuju hodným lidičkám z běžecké speciálky Runsport.cz, kteří mě zásobují nejen hadříkama a botkama na běhání a lyže, ale taky mi půjčují prostor pro natočení podcastu.

Sportovní sluchátka AfterShokz

A díky taky novému partnerovi podcastu, sluchátkám AFTERSHOKZ, které k poslechu používají speciální technologii Bone Conduction.
...
AfterShokz sluchátka vytvářejí mini vibrace, které procházejí přes vaše lícní kosti. Vibrace pak přecházejí přímo do vašeho vnitřního ucha a nejdou přes bubínky. Zjednodušeně řečeno – posloucháte hudbu nebo podcast a zároveň slyšíte okolní zvuky. V tuhle chvíli chystám recenzi a řeknu vám, že to je hodně velká vychytávka…
...
Info o téhle technologii si můžete přečíst zde:
https://www.aftershokz.cz/technologie/

{BANNER-295}

mySASY

Jediná aplikace, která vám řekne pravdu o vašem tréninku. mySASY vám pomůže najít ten správný čas, kdy na tréninku přidat a kdy naopak ubrat na základě stavu a reakce organismu.

Vše o této aplikaci najdete zde - https://www.mysasy.com

Zaklikněte si odběr

Pokud nechcete, aby vám některý z podcastů MAKEJ VOLE! utekl, tak na všech podcastových platformách včetně Youtube si můžete zakliknout odběr. Čímž mi mimochodem uděláte velkou radost, protože uvidím, že tenhle podcast někoho opravdu zajímá :)

A taky budu moc rád, když můj podcast nasdílíte… ;)

Chcete se na něco zeptat?

Pokud máte dotazy, tak mi klidně napište na Facebook nebo Instagram, kde mě najdete jako Trailrun.cz.

Díky a Makej vole! Ahoj!

Fotogalerie

Jan Dvořáček
AutorJan Dvořáček

Máte dotaz?

Použijte formulář a napište mi.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.