Podcast Makej vole! 21. 02. 2021

Makej vole! - Podcast #5 – Palonc s Peggy Marvanovou o Everestingu (2. část)

header-image-small

Tohle je podcast s pořadovým číslem pět a je zároveň pokračováním předchozího dílu. Jak už asi víte, mými hosty jsou ultrablázni Peggy Marvanová a Pavel Paloncý. V prvním díle jsme řešili témata týkající se Everestingu. Ve druhém díle se podíváme na motivaci a práci s hlavou, která je při ultra závodech ultra důležitá. Takže se pohodlně posaďte, lehněte, rozběhněte, rozjeďte nebo co vlastně při poslechu děláte a jdeme na to.

V případě dotazů mi klidně napište na Facebook nebo Instagram, kde mě najdete jako Trailrun.cz. Takže díky za poslech a Makej vole! Ahoj!

Podcast Makej vole! s pořadovým číslem 5 si můžete poslechnout zde:

Makej vole! na Youtube

Chcete podpořit podcast MAKEJ VOLE! a projekt Trailrun.cz?

Všechny moje aktivity, které s vámi sdílím mě stojí spoustu času a peněz. Proč to říkám?

Jedna věc je zábava a druhá věc je ten čas a náklady na techniku, cestování a postprodukci. Když se to sečte, tak to je fakt ranec. A mě by hodně pomohlo, kdybyste mi na tyhle blbiny pár drobných přispěli.

Pro tyhle účely jsem si zřídil profil na platformě Patreon, kde mi můžete prostřednictvím pravidelné měsíční platby přispívat 5 €.

Vše najdete na patreon.com/trailruncz.

Staňte se patronem Trailrun.cz

Pro vás drobný, pro mě větší motivace. Děkuju :)

Podcast MAKEJ VOLE! také podporují:

Runsport.cz - Experti na kopce

Za podporu děkuju hodným lidičkám z běžecké speciálky Runsport.cz, kteří mě zásobují nejen hadříkama a botkama na běhání a lyže, ale taky mi půjčují prostor pro natočení podcastu.

Sportovní sluchátka AfterShokz

A díky taky novému partnerovi podcastu, sluchátkám AFTERSHOKZ, které k poslechu používají speciální technologii Bone Conduction.
...
AfterShokz sluchátka vytvářejí mini vibrace, které procházejí přes vaše lícní kosti. Vibrace pak přecházejí přímo do vašeho vnitřního ucha a nejdou přes bubínky. Zjednodušeně řečeno – posloucháte hudbu nebo podcast a zároveň slyšíte okolní zvuky. V tuhle chvíli chystám recenzi a řeknu vám, že to je hodně velká vychytávka…
...
Info o téhle technologii si můžete přečíst zde:
https://www.aftershokz.cz/technologie/

{BANNER-295}

mySASY

Jediná aplikace, která vám řekne pravdu o vašem tréninku. mySASY vám pomůže najít ten správný čas, kdy na tréninku přidat a kdy naopak ubrat na základě stavu a reakce organismu.

Vše o této aplikaci najdete zde - https://www.mysasy.com

Máte dotaz?

Použijte formulář a napište mi.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.