Kdo stojí za projektem Trailrun.cz?

header-image-small

Proč Trailrun?

Napadlo mě, že v České republice žije spousta lidí, kteří mají stejnou zálibu jako já, tak proč bych s nimi nemohli sdílet zážitky a zkušenosti. Mým cílem je prezentovat zážitky z tréninků, závodů a výletů. Najdete zde i recenze a testy vybavení, které pro běhání v přírodě můžete potřebovat. A mimo to zde sdílím prostě vše, co se mi na běhání a obecně pohybu v horách a přírodě líbí.

Kdo jsem?

Jmenuju se Honza Dvořáček. Prošel jsem mnoha sporty, od basketbalu přes horská kola, squash, box a mnoho dalších a vzhledem k tomu, že u všech těchto sportů jsem běhal, tak jsem u běhání taky skončil. Mým „nedostižným“ snem byl vždy maraton, který už mám ale za sebou. Několikrát :) Nehoním se za světovými časy, mým hlavním cílem je super zážitek a překonání limitů. Ten pocit, kdy máte v nohách tunu kilometrů a stoupáte na další horu je prostě pecka!

Baví mě běhat po kopcích, horách, lesích. Mám rád pohyb a hory, fascinuje mě překonávání limitů a zdolávání výzev. Nejsem ale žádnej profík, netrénuju podle žádných přísných tréninkových plánů a nebrousím si zuby na Kiliana, a dokonce ani na KiliJanka. Takhle mě to prostě baví.

Mimo to jsem se několik let pohyboval v profesionálním sportu. V oblasti sportovního marketingu jste na mě mohli narazit ve spojení se jménama jako jsou Kateřina Neumannová, Martin Koukal, Mirka Knapková, Nikola Sudová a mnoho dalších. A mimo to se několik posledních let docela úspěšně živím online marketingem a kreativou. Pro Trailrun.cz ideální spojení, co říkáte? :)

A kdo další taky tak trochu stojí nebo stál za Trailrun.cz?

Trailová speciálka Runsport.cz - Experti na kopce

Manželé Jindra a Lenka Sadílkovi jsou mí velcí kamarádi a prakticky od té doby, co mají Runsport.cz, tak mě v mých aktivitách materiálně i svou osobní účastí podporují. Já propaguji Runsport.cz jak v rámci Trailrunu, tak se jim starám o marketing, což je také to, čím se živím. Pokud chcete poradit nebo nakoupit vybavení pro trailový běh od profíků, tak rozhodně mrkněte na www.runsport.cz, protože Sadílci neprodávají jen produkty, ale hlavně sympatický přístup a super servis :)

Robert Krupička

Robert je dneska už legendou ve skyrunningu. Vyhrál Dolomitenmanna, naháněl kolegu ze Salomon Teamu Jonathana Wyatta na Sierre - Zinal a nevím kde ještě, a Kilian Jornet o něm psal ve svojí knížce Run or die. Já znám Roberta už asi tisíc let. Kdysi v pravěku jsem chodil s jeho ségrou. Asi měsíc. Robert mě zná od roku 2015, kdy jsem mu to na tréninkovým kempu jeho Runsport Teamu řekl. Svět je malej co? :)


Klasická fotka - Robert kdykoliv připraven ke sportu, já na Facebooku :)

S Robertem pořádáme alpskej kemp v Rakousku, radí mi občas, jak trénovat a tak nějak mi vlastně ukazuje, jak to v tom skyrunningu chodí. A když se nudí, tak mi píše: „Makej vole!“. Jo a taky mi ukázal, jak má vypadat SkyRace. Zapomeňte na krtičák nad Libercem nebo Králickej Sněžník. To jsou jen takový brdky, kde se naháněj výškový metry. Po závodě Lodrino - Lavertezzo Skyrace jsem pochopil, že opravdovej SkyRace se v ČR prostě uspořádat nedá. O tomhle ale určitě ještě napíšu článek.

Sledujte Robertův blog - www.behdovrchu.cz

Ondra Nedoma

Můj kámoš a parťák, kterej mě vyhecoval do prvního maratonu a léta jsem ho nebyl schopnej nikde mimo kolo porazit. Ondra sice na Trailrun.cz žádným psaným obsahem nepřispívá, ale v začátcích Trailrunu byl u hodně historek, který jsem zažil a o kterých zde píšu :)


Takhle jsme si s Ondrou vyběhli na Štědrej den na náš tréninkovej vrchol Andrlův Chlum - jako vždy bez použití kyslíku :)

A ještě…

Na úplným začátku Trailrunu byla ještě Renča s Kubou, který sepsali pár článků a dodali kupu nádherných fotek. Dneska už pro Trailrun.cz nijak aktivně nepíšou, ale určitě jim děkuju za to, co pro Trailrun.cz udělali a pokud bude chuť, tak dodám prostor ;)

Máte dotaz?

Použijte formulář a napište mi.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.