Podcast Makej vole! 01. 02. 2021

Makej vole! - Podcast #4 – Palonc s Peggy Marvanovou o Everestingu (1. část)

header-image-small

Co je to Everesting, jak medvěd na Slovensku sežral Paloncovi boty a mnoho dalšího se dozvíte v epizodě č. 4 podcastu MAKEJ VOLE!

Markéta „Peggy“ Marvanová

Markéta „Peggy“ Marvanová je vášnivá cyklistka a ultra blázen. Mimo jiné má za sebou ultra závody, jako jsou např. American Trail Race měří 8100 km - převýšení činí téměř 110.000 metrů nebo Lapland Extreme Challenge - 1050 km, který se svým přítelem dokončila jako první člověk na světě. Peggy můžete znát např. z Extreme Interviews Lucky Výborné, pořadu Gejzír České televize, Všechnoparty Karla Šípa nebo z kanálu přednášek TedX. A nyní i z podcastu MAKEJ VOLE! :)

Pavel Paloncý

Pavel Paloncý už v podcastu byl, ale pro jistotu vám ho znovu představím – Pavel alias Palonc dokázal třikrát zvítězit ve 430 km dlouhém závodě The Spine Race, který patří k nejtěžším závodům světa. těžký je nejen vzdáleností, ale také tím, že se koná v lednu v Anglii. Mimo to se Pavel věnuje také závodům typu adventure race a při své premiéře ve Spartan Race dokázal získat stříbrnou medaili z mistrovství světa ve Spartan Race 24 hodin.

Everesting - myšlenka Everestingu je jednoduchá. Cílem je zdolat na kole nebo pěšky v rámci jedné projížďky výšku Mount Everestu, jež činí 8848 metrů. Má to ale jeden háček… tyto výškové metry musíte nastoupat na jednom kopci, stejnou cestou nahoru i dolů.

Podcast Makej vole! s pořadovým číslem 4 si můžete poslechnout zde:

Makej vole! na Youtube

Chcete podpořit podcast MAKEJ VOLE! a projekt Trailrun.cz?

Všechny moje aktivity, které s vámi sdílím mě stojí spoustu času a peněz. Proč to říkám?

Jedna věc je zábava a druhá věc je ten čas a náklady na techniku, cestování a postprodukci. Když se to sečte, tak to je fakt ranec. A mě by hodně pomohlo, kdybyste mi na tyhle blbiny pár drobných přispěli.

Pro tyhle účely jsem si zřídil profil na platformě Patreon, kde mi můžete prostřednictvím pravidelné měsíční platby přispívat 5 €.

Vše najdete na patreon.com/trailruncz.

Staňte se patronem Trailrun.cz

Pro vás drobný, pro mě větší motivace. Děkuju :)

Podcast MAKEJ VOLE! také podporují:

Runsport.cz - Experti na kopce

Za podporu děkuju hodným lidičkám z běžecké speciálky Runsport.cz, kteří mě zásobují nejen hadříkama a botkama na běhání a lyže, ale taky mi půjčují prostor pro natočení podcastu.

Sportovní sluchátka AfterShokz

A díky taky novému partnerovi podcastu, sluchátkám AFTERSHOKZ, které k poslechu používají speciální technologii Bone Conduction.
...
AfterShokz sluchátka vytvářejí mini vibrace, které procházejí přes vaše lícní kosti. Vibrace pak přecházejí přímo do vašeho vnitřního ucha a nejdou přes bubínky. Zjednodušeně řečeno – posloucháte hudbu nebo podcast a zároveň slyšíte okolní zvuky. V tuhle chvíli chystám recenzi a řeknu vám, že to je hodně velká vychytávka…
...
Info o téhle technologii si můžete přečíst zde:
https://www.aftershokz.cz/technologie/

{BANNER-295}

mySASY

Jediná aplikace, která vám řekne pravdu o vašem tréninku. mySASY vám pomůže najít ten správný čas, kdy na tréninku přidat a kdy naopak ubrat na základě stavu a reakce organismu.

Vše o této aplikaci najdete zde - https://www.mysasy.com

Máte dotaz?

Použijte formulář a napište mi.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.