Podcast Makej vole! 05. 04. 2021

Makej vole! - Podcast #9 – DvaNaTahu Pacifickou hřebenovkou (2. část)

header-image-small

Zajímá vás dálková trasa Pacific Crest Trail?

V tom případě je tenhle podcast přesně pro vás.

Jako hosty jsem si totiž pozval Kubu Jonáše a Martina Bence alias DvaNaTahu, což je název jejich profilu na Instagramu. Tihle borci prošli 4300 kiláků dlouhou Pacifickou hřebenovku, kterou možná taky znáte pod názvem Pacific Crest Trail. A vzhledem k tomu, že to šli pět měsíců a mají o čem vyprávět, tak jsem tenhle podcast rozdělil na dva díly.

Co jste slyšeli v první části?

V první části jsme si povídali o přípravách, o trase a taky o vybavení, jako je třeba spacák, batoh nebo stan. Mimo jiné se taky dozvíte, jak dobíjeli svoje powerbanky a jak rychle se dá přijít o datovej limit, když koukáte po nocích ve stanu na Netflix.

A co uslyšíte v tomhle pokračování?

Dotáhli jsme povídání o Pacifické hřebenovce, nakousli jsme Cestu hrdinů SNP a probrali jsme další plány téhle pohodové dvojky. Mimo to přišla řeč i na kuriozní zážitky aneb Kája má rád/a Káju :))

Podcast Makej vole! s pořadovým číslem 9 si můžete poslechnout zde:

Makej vole! na Youtube

 

Chcete se na něco zeptat?

Pokud máte dotazy, tak mi klidně napište na Facebook nebo Instagram, kde mě najdete jako Trailrun.cz.

DvaNaTahu na sociálních sítích

Můžete psát i přímo Kubovi s Martinem. Odkaz na jejich sociální sítě najdete zde. Určitě se tam mrkněte, protože třeba na Instagramu mají ve sbírkách komplec putování po trase PCT zdokumentováno ve stories.

Díky a Makej vole! Ahoj!

Za super fotky díky Kubovi s Martinem alias DvaNaTahu.

Chcete podpořit podcast makej vole a projekt trailrun.cz?

Všechny moje aktivity, které s vámi sdílím mě stojí spoustu času a peněz. Proč to říkám?

Jedna věc je zábava a druhá věc je ten čas a náklady na techniku, cestování a postprodukci. Když se to sečte, tak to je fakt ranec. A mě by hodně pomohlo, kdybyste mi na tyhle blbiny pár drobných přispěli.

Pro tyhle účely jsem si zřídil profil na platformě Patreon, kde mi můžete prostřednictvím pravidelné měsíční platby přispívat 5 €.

Vše najdete na patreon.com/trailruncz.

Staňte se patronem Trailrun.cz

Pro vás drobný, pro mě větší motivace. Děkuju :)

Podcast MAKEJ VOLE! také podporují:

Runsport.cz - Experti na kopce

Za podporu děkuju hodným lidičkám z běžecké speciálky Runsport.cz, kteří mě zásobují nejen hadříkama a botkama na běhání a lyže, ale taky mi půjčují prostor pro natočení podcastu.

Sportovní sluchátka AfterShokz

A díky taky novému partnerovi podcastu, sluchátkám AFTERSHOKZ, které k poslechu používají speciální technologii Bone Conduction.
...
AfterShokz sluchátka vytvářejí mini vibrace, které procházejí přes vaše lícní kosti. Vibrace pak přecházejí přímo do vašeho vnitřního ucha a nejdou přes bubínky. Zjednodušeně řečeno – posloucháte hudbu nebo podcast a zároveň slyšíte okolní zvuky. V tuhle chvíli chystám recenzi a řeknu vám, že to je hodně velká vychytávka…
...
Info o téhle technologii si můžete přečíst zde:
https://www.aftershokz.cz/technologie/

{BANNER-295}

mySASY

Jediná aplikace, která vám řekne pravdu o vašem tréninku. mySASY vám pomůže najít ten správný čas, kdy na tréninku přidat a kdy naopak ubrat na základě stavu a reakce organismu.

Vše o této aplikaci najdete zde - https://www.mysasy.com

Jan Dvořáček
AutorJan Dvořáček

Máte dotaz?

Použijte formulář a napište mi.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.