Trénink 14. 12. 2023

Dárkový voucher na analýzu techniky běhu od Atraining

header-image-small

Správná běžecká technika je základ

Trenéra Josefa Andrleho a jeho firmu Atraining si asi pamatujete z mých podcastů. Pepa je profík, který se trénováním sportovců živí již více než 30 let. Konzlultuju s ním různé věci týkající se mého tréninku a prostě mu v tom hodně věřím. Společně s Pepovou firmou Atraining jsme pro vás teď připravili možnost zakoupení dárkových poukazů, ktere bude obdarovaného opravňovat k absolvování programu Analýza běžecké techniky nebo zátěžového testu.

Proč byste analýzu mohli potřebovat?

O tom, že správná běžecká technika je základ asi nemusíme nijak diskutovat. Správná technika vám pomůže předejít zraněním a v neposlední řadě vás také naučí běhat rychleji a hlavně efektivněji. Spousta lidí má pocit, že techniku nemusí nijak moc řešit, ale opak je pravdou. To, že vám to teď „běhá“ neznamená, že tomu tak bude i v budoucnu. Z osobní zkušenosti musím říct, že touhle realitou si právě procházím a léčím přetížené koleno.

Vyplněný dárkový voucher vám z Atraining pošlou poštou (objednávky nejpozději v pondělí 18. 12.) nebo emailem - voucher si můžete doma sami vytisknout a zabalit třeba do dárkové obálky.

Cena testu - 3500 Kč vč. DPH

Objednat voucher

Program Analýza běžecké techniky obsahuje

  • Terénní video analýzu běhu s následným rozborem a konzultací.
  • Rozbor video analýzy Vašeho běhu s popisem, nahraným v osobním profilu v platformě Atraining.
  • Doporučení cvičení na zlepšení techniky běhu v podobě video podpory v osobním profilu v platformě Atraining.

Jak to probíhá?

1. Úvodní osobní konzultace

Po odeslání formuláře se s Vámi spojí zástupce Atraining a nabídne Vám termíny pro osobní konzultaci, ve které se seznámíte s trenérem. Ten Vám následně pomůže s vyplněním vstupního dotazníku a dohodne s Vámi termín a místo pro Vaši běžeckou analýzu.

2. Vyhodnocení vstupního dotazníku

Do emailu Vám přijde report ze vstupní konzultace se souhrnem nejpodstatnějších informací. Součástí reportu je také potvrzení termínu a místa, kdy proběhne analýza Vašeho běžeckého stylu.

3. Rozbor a doporučená cvičení

Po analýze Vám trenér zašle přístupy pro přihlášení do platformy Atraining. Zde najdete podrobný rozbor a popis Vaší analýzy a doporučená cvičení pro zlepšení Vašeho běžeckého stylu.

Kde analýza probíhá?

Analýzu techniky běhu Atraining provádí v Šumperku (případně dle domluvy), tzv. v terénu. Součástí analýzy je také běh naboso. Ideální je tedy absolvovat tento program mimo zimní měsíce. V případě zájmu je možné analýzu běhu absolvovat také v atletickém tunelu (omezené termíny).

Další informace

  • Na analýzu budete potřebovat boty, kraťasy, triko, ručník, pití, ženy - sportovní podprsenku.
  • Platba - na místě v hotovosti (nebo QR kódem) nebo předem převodem.
  • Platnost voucheru - 6 měsíce od data zaplacení.

Objednání a další dotazy:

  • info@atraining.cz
  • Telefon: +420 732 521 688
  • Nebo použijte níže uvedený formulář a pošlete mi na sebe kontakt, který předám do Atraining.

Jan Dvořáček
AutorJan Dvořáček

Máte dotaz?

Použijte formulář a napište mi.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.