Podcast Makej vole! 01. 05. 2023

Makej vole! Podcast #50 – Pavel Paloncý a Peggy Marvanová: Fun Run na Barkley Marathons

header-image-small

Palonc a Peggy na Barkley Marathons

Pavel Paloncý i Peggy Marvanová už byli v Makej vole! Podcastu několikrát, ale i tak si o ně pořád píšete. Palonc byl nedávno potřetí na Barkley Marathons a dal tři okruhy aneb Fun Run. Nebýt toho, že ho zradila baterka v čelovce, tak by pravděpodobně šel dál a bylo jasný, že je za tímhle dobrodružstvím obrovskej příběh. Barkley Marathons ještě nebyl u konce a vy jste mi psali, abych tuhle dvojku zase vyzpovídal, takže bylo rozhodnuto. Skočil jsem do auta a jel jsem do Šumperka za Paloncem a Peggy spáchat další rozhovor.

Krátký popis pro ty, kdo nevědí, o co jde. Palonc je jeden z největších ultra magorů světa. Vyhrál třikrát The Spine Race, což je zimní běžecký závod přes půl Anglie a zúčastňuje se těch největších ultra blbin. Peggy Marvanová je jeho přítelkyně a je to takovej cyklistickej Palonc v ženském těle. Prostě hodně povedená dvojka :)

Barkley Marathons

Barkley Marathons je šílenej závod, kde se „běží“ pět okruhů v neprostupném terénu a na každý okruh má závodník limit 12 hodin. Teoreticky je to stomílovka. Prakticky nikdo neví, kolik to má, protože není povolená žádná technika. Závodníci na startu dostanou pouze hodinky, které ukazují čas a i ty jsou v době startu nastaveny na čas 0:00. Pořadatel je sarkastický vtipálek a snaží se závodníkům celou akci co nejvíc ztížit. Od roku 1986 dokončilo celý závod pouze 17 závodníků.

Kde si podcast pustíte?

První část podcastu si můžete pustit na Youtube kanále Trailrun.cz nebo na klasických podcastových službách (odkazy najdete níže), jako je Spotify, Apple Podcast, Anchor a další.

Kompletní podcast si můžete pustit na Pickey.cz nebo Patreonu:

Makej vole! na Pickey (video i audio RSS)

https://www.pickey.cz/trailrun.cz

  • 149 Kč měsíčně (přístup ke všem epizodám),
  • nebo 99 Kč za epizodu.

Makej vole! na Patreonu (audio)

https://www.patreon.com/trailruncz

  • 6 EUR měsíčně (přístup ke všem epizodám)

Výše uvedeným příspěvkem mi pomůžete s provozem podcastu Makej vole! a dostanete za to mimo jiné přístup ke všem bonusovým epizodám podcastu MAKEJ VOLE!

Pro vás drobný, pro mě velká pomoc a motivace. Děkuju :)

Makej vole! podcast na Youtube:

Podcast Makej vole! na podcastových platformách:

Chcete se na něco zeptat?

Pokud máte dotazy, tak mi klidně napište na Facebook nebo Instagram, kde mě najdete jako Trailrun.cz.

A taky budu moc rád, když můj podcast nasdílíte.

Zaklikněte si odběr

Pokud nechcete, aby vám některý z podcastů MAKEJ VOLE! utekl, tak na všech podcastových platformách včetně Youtube si můžete zakliknout odběr. Čímž mi mimochodem uděláte velkou radost, protože uvidím, že tenhle podcast někoho opravdu zajímá :)

Díky a Makej vole! Ahoj!

Podcast MAKEJ VOLE! také podporují:

Runsport.cz - Experti na kopce

Za podporu děkuju hodným lidičkám z běžecké speciálky Runsport.cz, kteří mě zásobují nejen hadříkama a botkama na běhání a lyže, ale taky mi půjčují prostor pro natočení podcastu.

Edgar Power

Český výrobce výživových produktů v té nejlepší kvalitě a s dokonale promyšleným složením. Prvotřídní výživové produkty od sportovců pro sportovce – bez umělých barviv a nezatěžují žaludek.

Fantastické gely, ionťáky, tyčinky, magnézka, proteiny, recovery drinky a multivitamíny. A hlavně Powerdrink, který ti dodá energii až na 3 hodiny sportovní aktivity. Vše koupíš na edgarpower.cz.

SALOMON

Tvůrce inovací a trendů ve světe trailrunningu a outdoorových sportů.

Máte dotaz?

Použijte formulář a napište mi.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.