Podcast Makej vole! 06. 11. 2021

Makej vole! – Podcast #21 – Jan Kempa

header-image-small

Honza Kempa - tam, kde jiní končí, já začínám

Honza Kempa je Ostravák jak cyp. Mluví ostravsky a je to hodně razovity typek. Mimo to, je Honza certifikovaný kondiční trenér, triatlonista, běžec, cyklista, lyžař, horal a prostě výbornej sportovec a taky trenér.

Možná jste na něj narazili na Instagramu, kde je legendární svými hrubkami a neortodoxními stories. Hodně lidí mi říká, že „Kempič je divnej a nevím, co si o něm myslet“. Já říkám, že to je super borec a parťák a má obrovský znalosti a zkušenosti z oblasti sportovního tréninku.

Za zmínku určitě taky stojí Honzův projekt „Makám SRDCEM s Kempinátorem: 3× 226 km – Kilometry pro ty, kteří chtějí sportovat, ale nemůžou,“ jehož cílem bylo vybrat 226 tisíc korun, které budou použity pro podporu sportování a trénování hendikepovaných v rámci neziskového spolku Colliery SRDCEM. Ten funguje pod záštitou známé „krosfiťárny“ Colliery CrossFit Ostrava. Honza v průběhu měsíce května (2021) ujel 226 km na kolečkových lyžích, zdolal Ironmana (3,8 km plavání, 180 km na kole, 42 km běhu = 226 km) a proběhl trasu Beskydské sedmičky z cíle na start a zase zpátky (přes 200 km). Jak to celé probíhalo a kolik se vybralo se dozvíte v podcastu.

No prostě, Honza Kempa má určitě co říct a na náš rozhovor jsem se moc těšil. No, posuďte sami…

Podcast si můžete pustit zde:

Makej vole! podcast na Youtube:

Podcast Makej vole! s pořadovým číslem 21 si můžete poslechnout zde:

Chcete se na něco zeptat?

Pokud máte dotazy, tak mi klidně napište na Facebook nebo Instagram, kde mě najdete jako Trailrun.cz.

A taky budu moc rád, když můj podcast nasdílíte.

Zajímavé odkazy:

Chcete podpořit podcast makej vole a projekt Trailrun.cz?

Všechny moje aktivity, které s vámi sdílím mě stojí spoustu času a peněz. Proč to říkám?

Jedna věc je zábava a druhá věc je ten čas a náklady na techniku, cestování a postprodukci. Když se to sečte, tak to je fakt ranec. A mě by hodně pomohlo, kdybyste mi na tyhle blbiny pár drobných přispěli.

Pro tyhle účely jsem si zřídil profil na platformě Patreon, kde mi můžete prostřednictvím pravidelné měsíční platby přispívat 5 €.

Vše najdete na patreon.com/trailruncz.

Staňte se patronem Trailrun.cz

Pro vás drobný, pro mě větší motivace. Děkuju :)

Zaklikněte si odběr

Pokud nechcete, aby vám některý z podcastů MAKEJ VOLE! utekl, tak na všech podcastových platformách včetně Youtube si můžete zakliknout odběr. Čímž mi mimochodem uděláte velkou radost, protože uvidím, že tenhle podcast někoho opravdu zajímá :)

Díky a Makej vole! Ahoj!

Podcast MAKEJ VOLE! také podporují:

Runsport.cz - Experti na kopce

Za podporu děkuju hodným lidičkám z běžecké speciálky Runsport.cz, kteří mě zásobují nejen hadříkama a botkama na běhání a lyže, ale taky mi půjčují prostor pro natočení podcastu.

Sportovní sluchátka AfterShokz

A díky taky novému partnerovi podcastu, sluchátkám AFTERSHOKZ, které k poslechu používají speciální technologii Bone Conduction.
...
AfterShokz sluchátka vytvářejí mini vibrace, které procházejí přes vaše lícní kosti. Vibrace pak přecházejí přímo do vašeho vnitřního ucha a nejdou přes bubínky. Zjednodušeně řečeno – posloucháte hudbu nebo podcast a zároveň slyšíte okolní zvuky. V tuhle chvíli chystám recenzi a řeknu vám, že to je hodně velká vychytávka…
...
Info o téhle technologii si můžete přečíst zde:
https://www.aftershokz.cz/technologie/

{BANNER-295}

mySASY

Jediná aplikace, která vám řekne pravdu o vašem tréninku. mySASY vám pomůže najít ten správný čas, kdy na tréninku přidat a kdy naopak ubrat na základě stavu a reakce organismu.

Vše o této aplikaci najdete zde - https://www.mysasy.com

Jan Dvořáček
AutorJan Dvořáček

Máte dotaz?

Použijte formulář a napište mi.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.