Podcast Makej vole! 18. 09. 2021

Makej vole! – Podcast #18 - Radim Šlachta - autor, zakladatel a šéf mySASY

header-image-small

Zajímáte se o tréninkové metody?

Ahoj, vy tam dole, do dnešní epizody jsem si pozval Mgr. Radima Šlachtu, Ph.D., který je CEO, zakladatelem společnosti a autorem základní myšlenky projekty mySASY. Tohle téma se bude hodně líbit všem, koho zajímá trénink a dopady tréninkových aktivit na organismus.

Co je mySASY?

MySASY je diagnostika, která monitoruje variabilitu srdeční frekvence HRV a hodnotí ji na principu spektrální analýzy. Monitoruje dlouhodobou i aktuální adaptační kapacitu.

Jednoduše řečeno - mySASY je aplikace, která vám řekne pravdu o vašem tréninku a pomůže vám najít ten správný čas, kdy na tréninku přidat a kdy naopak ubrat na základě stavu a reakce organismu.

V podcastu jsme probrali nejen samotnou aplikaci a funkce mySASY, ale vzali jsme tohle téma pěkně od začátku, aby tomu rozuměl i naprostý laik.

Mimo mySASY jsme se bavili i o nové aplikaci myAGE.health, což je aplikace, která určí funkční věk i rychlost stárnutí a poskytne individuální plán pro zpomalení či dokonce obrácení stárnutí.

Podcast si můžete pustit zde:

Makej vole! podcast na Youtube:

Podcast Makej vole! s pořadovým číslem 18 si můžete poslechnout zde:

Chcete se na něco zeptat?

Pokud máte dotazy, tak mi klidně napište na Facebook nebo Instagram, kde mě najdete jako Trailrun.cz.

A taky budu moc rád, když můj podcast nasdílíte.

Zajímavé odkazy:

Chcete podpořit podcast makej vole a projekt Trailrun.cz?

Všechny moje aktivity, které s vámi sdílím mě stojí spoustu času a peněz. Proč to říkám?

Jedna věc je zábava a druhá věc je ten čas a náklady na techniku, cestování a postprodukci. Když se to sečte, tak to je fakt ranec. A mě by hodně pomohlo, kdybyste mi na tyhle blbiny pár drobných přispěli.

Pro tyhle účely jsem si zřídil profil na platformě Patreon, kde mi můžete prostřednictvím pravidelné měsíční platby přispívat 5 €.

Vše najdete na patreon.com/trailruncz.

Staňte se patronem Trailrun.cz

Pro vás drobný, pro mě větší motivace. Děkuju :)

Zaklikněte si odběr

Pokud nechcete, aby vám některý z podcastů MAKEJ VOLE! utekl, tak na všech podcastových platformách včetně Youtube si můžete zakliknout odběr. Čímž mi mimochodem uděláte velkou radost, protože uvidím, že tenhle podcast někoho opravdu zajímá :)

Díky a Makej vole! Ahoj!

Podcast MAKEJ VOLE! také podporují:

Runsport.cz - Experti na kopce

Za podporu děkuju hodným lidičkám z běžecké speciálky Runsport.cz, kteří mě zásobují nejen hadříkama a botkama na běhání a lyže, ale taky mi půjčují prostor pro natočení podcastu.

Sportovní sluchátka AfterShokz

A díky taky novému partnerovi podcastu, sluchátkám AFTERSHOKZ, které k poslechu používají speciální technologii Bone Conduction.
...
AfterShokz sluchátka vytvářejí mini vibrace, které procházejí přes vaše lícní kosti. Vibrace pak přecházejí přímo do vašeho vnitřního ucha a nejdou přes bubínky. Zjednodušeně řečeno – posloucháte hudbu nebo podcast a zároveň slyšíte okolní zvuky. V tuhle chvíli chystám recenzi a řeknu vám, že to je hodně velká vychytávka…
...
Info o téhle technologii si můžete přečíst zde:
https://www.aftershokz.cz/technologie/

{BANNER-295}

mySASY

Jediná aplikace, která vám řekne pravdu o vašem tréninku. mySASY vám pomůže najít ten správný čas, kdy na tréninku přidat a kdy naopak ubrat na základě stavu a reakce organismu.

Vše o této aplikaci najdete zde - https://www.mysasy.com

Foto v záhlaví - mySASY

Jan Dvořáček
AutorJan Dvořáček

Máte dotaz?

Použijte formulář a napište mi.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.