Podcast Makej vole! 04. 07. 2021

Makej vole! – Podcast #13 – naše expedice do Mexika

header-image-small

Expedice do Mexika aneb s Tarahumary na Pico de Orizaba

Ahoj, vy tam dole. Vítám vás u podcastu Makej vole, který je určen pro všechny, kdo mají rádi dřinu a pohyb v horách.

Tohle je podcast s pořadovým číslem 13 a mými hosty jsou – majitel trailové speciálky Runsport.cz Jindra Sadílek, legenda horských běhů Robert Krupička a vzhledem k tomu, že jsem v tom Mexiku byl taky, tak ještě já :)

V roce 2019 jsme vyrazili do Mexika na závod, který se běžel přes dvě sopky – Sierra Negra a třetí nejvyšší horu Severní Ameriky Pico de Orizaba. V Mexiku jsme společně s kolumbijsko-katalánsko-americko-anglickou partou (Juan Carlos Cardona, David Cardona, William Rodriguez, Jessed Hernandez, Mario Mendoza, Ryan Bak a Tom Owens) strávili týden. Setkali jsme se s legendárními Tarahumary (Arnulfo Quimare a Silvino Cubesare) z knížky Born to run a zažili jsme neuvěřitelný dobrodružství.

Na co byste se měli ještě mrknout?

Tenhle podcast jsem chystal docela dlouho. Bylo potřeba dát k tomu dokupy fotky a videa a vytahat z paměti všechny zážitky.

Součástí tohoto podcastu je jak zvuková, tak video verze. Na webu www.trailrun.cz (sekce Podcast) najdete i velkou fotogalerii a video sestřih z naší expedice. Doporučuju vám, nejdřív si poslechnout podcast a potom projít fotky a pustit si video sestřih z naší cesty. Obojí najdete na konci této stránky.

  • Fotogalerie – po rozkliknutí jednotlivých fotek se vám zobrazí stručný popis fotky, který navazuje na informace z podcastu.
  • Video sestřih – před každým záběrem je stručně popsáno, o co jde. Vše také navazuje na podcast.

Podcast Makej vole! s pořadovým číslem 13 si můžete poslechnout zde:

Makej vole! na Youtube

Podcast MAKEJ VOLE! podporují:

Runsport.cz - Experti na kopce

Za podporu děkuju hodným lidičkám z běžecké speciálky Runsport.cz, kteří mě zásobují nejen hadříkama a botkama na běhání a lyže, ale taky mi půjčují prostor pro natočení podcastu.

Sportovní sluchátka AfterShokz

A díky taky novému partnerovi podcastu, sluchátkám AFTERSHOKZ, které k poslechu používají speciální technologii Bone Conduction.
...
AfterShokz sluchátka vytvářejí mini vibrace, které procházejí přes vaše lícní kosti. Vibrace pak přecházejí přímo do vašeho vnitřního ucha a nejdou přes bubínky. Zjednodušeně řečeno – posloucháte hudbu nebo podcast a zároveň slyšíte okolní zvuky. V tuhle chvíli chystám recenzi a řeknu vám, že to je hodně velká vychytávka…
...
Info o téhle technologii si můžete přečíst zde:
https://www.aftershokz.cz/technologie/

{BANNER-295}

mySASY

Jediná aplikace, která vám řekne pravdu o vašem tréninku. mySASY vám pomůže najít ten správný čas, kdy na tréninku přidat a kdy naopak ubrat na základě stavu a reakce organismu.

Vše o této aplikaci najdete zde - https://www.mysasy.com

Zaklikněte si odběr

Pokud nechcete, aby vám některý z podcastů MAKEJ VOLE! utekl, tak na všech podcastových platformách včetně Youtube si můžete zakliknout odběr. Čímž mi mimochodem uděláte velkou radost, protože uvidím, že tenhle podcast někoho opravdu zajímá :)

A taky budu moc rád, když můj podcast nasdílíte… ;)

Chcete se na něco zeptat?

Pokud máte dotazy, tak mi klidně napište na Facebook nebo Instagram, kde mě najdete jako Trailrun.cz.

Díky a Makej vole! Ahoj!

Video sestřih – Mexatrail 2019

Fotogalerie – Mexatrail 2019

Jan Dvořáček
AutorJan Dvořáček

Máte dotaz?

Použijte formulář a napište mi.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.