Podcast Makej vole! 29. 04. 2021

Makej vole! – Podcast #11 - Ondřej Fejfar umí skvěle zaběhnout na silnici, ale nejradši má hory

header-image-small

Ondra Fejfar – horský běžec

Ahoj, vy tam dole. Vítám vás u podcastu Makej vole, který je určen pro všechny, kdo mají rádi pohyb v horách.

Tohle je podcast s pořadovým číslem 11 a mým hostem je můj kámoš Ondra Fejfar, kterýho zná snad každý, kdo trochu běhá. Ondra umí zaběhnout výborně silnici (aktuálně bronzový z MČR v půlmaratonu), ale nejvíc ho baví hory. Má za sebou hodně velkých horských závodů, jako je třeba Zegama – Aizkorri, Sierre – Zinal nebo různý svěťáky ve skyrunningu. Ondra byl mimo jiné členem zlatého týmu z MS v běhu do vrchu v polském Karpaczi a svého času patřil do úzké světové špičky ve vertikálním kilometru.

Mimo to, že Ondra je super běžec, tak je taky skvělej vypravěč a hlavně parťák do nepohody. Zažil jsem společně s ním a ještě s dalším borcem, Robertem Krupičkou několik horských soustředění a závodů a každý z těhle soustředěk by vydalo na samostatnej podcast, plnej zážitků a vtipných historek, který by se asi tak z půlky ani radši nedaly publikovat :)

No nic, konec fantazírování a pojďte si to pustit. Doufám, že se vám bude Ondrovo povídání líbit a pokud byste se ho chtěli na něco zeptat, tak mi klidně napište na Facebook, Instagram, Youtube nebo klidně pište do mailu.

A taky budu moc rád, když můj podcast nasdílíte.

Díky a makej vole. Ahoj!

Podcast Makej vole! s pořadovým číslem 11 si můžete poslechnout zde:

Makej vole! na Youtube

Kde můžete Ondru Fejfara sledovat?

Kdo Ondrovi v jeho sportovní cestě pomáhá?

Ondra může běhat a cestovat po světových kopcích díky jeho věrným partnerům Inov-8, Craft, Aftershokz, Royal Bay a nově od letoška Runsport.cz a Light Guide.

Chcete se na něco zeptat?

Pokud máte dotazy, tak mi klidně napište na Facebook nebo Instagram, kde mě najdete jako Trailrun.cz.

Díky a Makej vole! Ahoj!

Za super fotky díky Ondrovi.

Chcete podpořit podcast makej vole a projekt trailrun.cz?

Všechny moje aktivity, které s vámi sdílím mě stojí spoustu času a peněz. Proč to říkám?

Jedna věc je zábava a druhá věc je ten čas a náklady na techniku, cestování a postprodukci. Když se to sečte, tak to je fakt ranec. A mě by hodně pomohlo, kdybyste mi na tyhle blbiny pár drobných přispěli.

Pro tyhle účely jsem si zřídil profil na platformě Patreon, kde mi můžete prostřednictvím pravidelné měsíční platby přispívat 5 €.

Vše najdete na patreon.com/trailruncz.

Staňte se patronem Trailrun.cz

Pro vás drobný, pro mě větší motivace. Děkuju :)

Podcast MAKEJ VOLE! také podporují:

Runsport.cz - Experti na kopce

Za podporu děkuju hodným lidičkám z běžecké speciálky Runsport.cz, kteří mě zásobují nejen hadříkama a botkama na běhání a lyže, ale taky mi půjčují prostor pro natočení podcastu.

Sportovní sluchátka AfterShokz

A díky taky novému partnerovi podcastu, sluchátkám AFTERSHOKZ, které k poslechu používají speciální technologii Bone Conduction.
...
AfterShokz sluchátka vytvářejí mini vibrace, které procházejí přes vaše lícní kosti. Vibrace pak přecházejí přímo do vašeho vnitřního ucha a nejdou přes bubínky. Zjednodušeně řečeno – posloucháte hudbu nebo podcast a zároveň slyšíte okolní zvuky. V tuhle chvíli chystám recenzi a řeknu vám, že to je hodně velká vychytávka…
...
Info o téhle technologii si můžete přečíst zde:
https://www.aftershokz.cz/technologie/

{BANNER-295}

mySASY

Jediná aplikace, která vám řekne pravdu o vašem tréninku. mySASY vám pomůže najít ten správný čas, kdy na tréninku přidat a kdy naopak ubrat na základě stavu a reakce organismu.

Vše o této aplikaci najdete zde - https://www.mysasy.com

Jan Dvořáček
AutorJan Dvořáček

Máte dotaz?

Použijte formulář a napište mi.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.