Podcast Makej vole! 12. 03. 2021

Makej vole! - Podcast #7 – Jak vybrat skialpovou výbavu

header-image-small

Chcete se dát na skitouring? Tak čtěte dál…

Ahoj, vy tam dole. Vítám vás u podcastu Makej vole, který je určen pro všechny, kdo mají rádi pohyb v horách. Tohle je podcast s pořadovým číslem sedm.

Tentokrát jsem nenatáčel v trailové speciálce Runsport.cz, ale vyrazil jsem do Tišnova, do československé centrály Dynafit. Mým hostem je šéf prodeje značky Dynafit, Tomáš Bystřický, kterýho mimochodem možná znáte jako výbornýho horskýho běžce.

Jak vybrat skialpové lyže, vázání a boty?

Spousta lidí mi píše s žádostí o radu při výběru skitouringové výbavy. A přesně proto jsem vymyslel tohle dnešní téma.

S Tomem jsme probrali vše, od historie skitouringu, rozdělení lyží, vázání a bot až po to, proč se tulení pásy jmenujou tulení pásy. Takže pokud se chcete vrhnout na skitouring a nevíte, jak to vlastně funguje, jak vybrat lyže a jestli to zvládnete, tak je tenhle podcast přesně pro vás.

A ještě něco…

Podcast MAKEJ VOLE! je primárně natočený pro poslech. Ale na Youtube k němu existuje i obrazový záznam. Takže jestli vás zajímá, o čem přesně tam mluvíme, jaký barvy nabízí Dynafit pro příští zimní kolekci a proč občas klepneme do stolu, na kterým je mikrofon, tak si na Youtube najděte kanál Trailrun.cz. A nezapomeňte si tam zakliknout odběr, ať vám něco neuteče…

Pokud máte dotazy, tak mi klidně napište na Facebook nebo Instagram, kde mě najdete jako Trailrun.cz.

Díky a Makej vole! Ahoj!

Podcast Makej vole! s pořadovým číslem 7 si můžete poslechnout zde:

Makej vole! na Youtube

Chcete podpořit podcast makej vole a projekt trailrun.cz?

Všechny moje aktivity, které s vámi sdílím mě stojí spoustu času a peněz. Proč to říkám?

Jedna věc je zábava a druhá věc je ten čas a náklady na techniku, cestování a postprodukci. Když se to sečte, tak to je fakt ranec. A mě by hodně pomohlo, kdybyste mi na tyhle blbiny pár drobných přispěli.

Pro tyhle účely jsem si zřídil profil na platformě Patreon, kde mi můžete prostřednictvím pravidelné měsíční platby přispívat 5 €.

Vše najdete na patreon.com/trailruncz.

Staňte se patronem Trailrun.cz

Pro vás drobný, pro mě větší motivace. Děkuju :)

Podcast MAKEJ VOLE! také podporují:

Runsport.cz - Experti na kopce

Za podporu děkuju hodným lidičkám z běžecké speciálky Runsport.cz, kteří mě zásobují nejen hadříkama a botkama na běhání a lyže, ale taky mi půjčují prostor pro natočení podcastu.

Sportovní sluchátka AfterShokz

A díky taky novému partnerovi podcastu, sluchátkám AFTERSHOKZ, které k poslechu používají speciální technologii Bone Conduction.
...
AfterShokz sluchátka vytvářejí mini vibrace, které procházejí přes vaše lícní kosti. Vibrace pak přecházejí přímo do vašeho vnitřního ucha a nejdou přes bubínky. Zjednodušeně řečeno – posloucháte hudbu nebo podcast a zároveň slyšíte okolní zvuky. V tuhle chvíli chystám recenzi a řeknu vám, že to je hodně velká vychytávka…
...
Info o téhle technologii si můžete přečíst zde:
https://www.aftershokz.cz/technologie/

{BANNER-295}

mySASY

Jediná aplikace, která vám řekne pravdu o vašem tréninku. mySASY vám pomůže najít ten správný čas, kdy na tréninku přidat a kdy naopak ubrat na základě stavu a reakce organismu.

Vše o této aplikaci najdete zde - https://www.mysasy.com

Jan Dvořáček
AutorJan Dvořáček

Máte dotaz?

Použijte formulář a napište mi.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.