Podcast Makej vole! 23. 01. 2021

Makej vole! - Podcast #2 - Zdeněk Hruška (1. část)

header-image-small

Do podcastu s pořadovým číslem 2 jsem si pozval Zdendu Hrušku, což je jeden z našich nejlepších horských ultraběžců. Zdenda má na svém kontě vítězství v závodech, jako je např. Beskydská sedmička, Pražská stovka, Jesenická stovka nebo Nízkotatranská stíhačka. Na LH24 si doběhl pro 2. respektive 3. místo. Skvělé výsledky zaznamenal i na zahraničních závodech – na švýcarském Scenic Trailu Zdenda vybojoval 2. místo a na ultra legendě L’Echappée Belle 2019 si doběhl pro dělené 4. místo (vyhrál François D'Haene).

Povídali jsme si víc než dvě hodiny, takže jsem tenhle podcast rozdělil na dva díly. V tomhle prvním díle se dozvíte o tom, jak se Zdenda dostal k běhání, jak trénuje, jaký používá vybavení a prozradí taky pár svých tipů na to, co a jak jíst při ultra závodech a jak se na ně z pohledu jídla nachystat.

Pokud by vás zajímal podcast s obrazem, tak ho najdete i na Youtube. V případě dotazů mi klidně napište na Facebook nebo Instagram, kde mě najdete jako Trailrun.cz. Díky a Makej vole! Ahoj!

Podcast Makej vole! s pořadovým číslem 2 si můžete poslechnout zde:

Máte dotaz?

Použijte formulář a napište mi.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.