Podcast Makej vole! 03. 07. 2024

Makej vole! Podcast #73 – Běžecká legenda Miloš Škorpil o tréninku a životě

header-image-small

Kde si podcast pustíte?

První část podcastu si můžete pustit na Youtube kanále Trailrun.cz nebo na klasických podcastových službách (odkazy najdete níže), jako je Spotify, Apple Podcast, Anchor a další.

Kompletní podcast si můžete pustit na Forendors.cz:

Button vedoucí na Forendors

Miloš Škorpil je česká běžecká legenda

Do historie se zapsal nejen díky svým sportovním výkonům, ale také díky svému přístupu k běhu a tréninku. Narodil se v roce 1954 a běhu se věnuje již více než 40 let. Svou kariéru začal jako amatérský běžec, ale postupně se vypracoval na jednoho z nejvýznamnějších ultramaratonců v České republice. Miloš je známý svými extrémními výkony, mezi které patří například přeběh celé České republiky nebo běh na 24 hodin, při kterém urazil neuvěřitelných 242 kilometrů. Jako třetí Čech v historii dokončil legendární Spartathlo - 246 km dlouhý ultra maraton, jehož trasa vede z Atén do Sparty.

Běžecký trénink

Kromě svých sportovních úspěchů je Miloš také uznávaným trenérem a autorem několika knih o běhání. Svou filozofii běhu založil na myšlence, že běhání by mělo být především radostí a že každý běžec by měl naslouchat svému tělu. V rámci svého trenérského působení se snaží předávat své zkušenosti a motivovat ostatní k tomu, aby objevili radost z běhání. Miloš také pořádá běžecké kempy a semináře, kde sdílí běžcům předává své znalosti a pomáhá jim zlepšit běžeckou techniku a výkonnost. Jak jsem napsal již v úvodu - Miloš je prostě legenda.

Makej vole! na Forendors

https://www.forendors.cz/trailrun.cz

  • 149 Kč měsíčně (přístup ke všem epizodám),
  • nebo 99 Kč za epizodu.

Na Forendors najdete jak video, tak audio verzi (RSS - dá se nahrát do appky Apple Podcast). Poslouchat můžete z počítače i telefonu klasicky z webu nebo prostřednictvím mobilní appky (iOS i Android).

Výše uvedeným příspěvkem mi pomůžete s provozem podcastu Makej vole! a dostanete za to mimo jiné přístup ke všem bonusovým epizodám podcastu MAKEJ VOLE!

Pro vás drobný, pro mě velká pomoc a motivace. Děkuju :)

Makej vole! podcast na Youtube:

Podcast Makej vole! na podcastových platformách:

Chcete se na něco zeptat?

Pokud máte dotazy, tak mi klidně napište na Facebook nebo Instagram, kde mě najdete jako Trailrun.cz.

A taky budu moc rád, když můj podcast nasdílíte.

Zaklikněte si odběr

Pokud nechcete, aby vám některý z podcastů MAKEJ VOLE! utekl, tak na všech podcastových platformách včetně Youtube si můžete zakliknout odběr. Čímž mi mimochodem uděláte velkou radost, protože uvidím, že tenhle podcast někoho opravdu zajímá :)

Díky a Makej vole! Ahoj!

Podcast MAKEJ VOLE! také podporují:

Runsport.cz - Experti na kopce

Za podporu děkuju hodným lidičkám z běžecké speciálky Runsport.cz, kteří mě zásobují nejen hadříkama a botkama na běhání a lyže, ale taky mi půjčují prostor pro natočení podcastu.

Edgar Power

Český výrobce výživových produktů v té nejlepší kvalitě a s dokonale promyšleným složením. Prvotřídní výživové produkty od sportovců pro sportovce – bez umělých barviv a nezatěžují žaludek.

Fantastické gely, ionťáky, tyčinky, magnézka, proteiny, recovery drinky a multivitamíny. A hlavně Powerdrink, který ti dodá energii až na 3 hodiny sportovní aktivity. Vše koupíš na edgarpower.cz.

SALOMON

Tvůrce inovací a trendů ve světe trailrunningu a outdoorových sportů.

Máte dotaz?

Použijte formulář a napište mi.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.