Podcast Makej vole! 15. 06. 2024

Makej vole! Podcast #72 – Domestici Martin a Tomáš jedou nejtěžší závod planety RAAM pro paliativní péči

header-image-small

Kde si podcast pustíte?

První část podcastu si můžete pustit na Youtube kanále Trailrun.cz nebo na klasických podcastových službách (odkazy najdete níže), jako je Spotify, Apple Podcast, Anchor a další.

Kompletní podcast si můžete pustit na Forendors.cz:

Button vedoucí na Forendors

Domestici na RAAM

Tohle je fantastickej příběh o lidským odhodlání, životních změnách, tvrdé práci, tréninku a hlavně o tom, jak se dají věci dělat na 100 %! Cyklista Martin Souček se rozhodl opustit vrcholnou pracovní pozici, aby se mohl věnovat sobě a svým projektům. Jeho cílem bylo absolvování jednoho z nejtěžších závodů světa - 5000 km dlouhého cyklistického závodu RAAM (Race Across America) s limitem 12 dní. Zranění a další útrapy mu znemožnily kvalifikaci a tak se dohodl s kamarádem Tomem Navrátilem, který jako jeden ze tří Čechů RAAM již absolvoval, aby s ním vytvořil dvoučlenný tým (není potřeba kvalifikace) a absolvoval závod znovu.

Domestici Martin Souček a Tomáš Navrátil

Projekt Domestici

Martin s Tomem jedou celý závod v rámci jejich projektu Domestici, jehož cílem je zviditelnění tématu paliativní péče a výběr 10 milionů korun pro paliativu v ČR.

V době vydání podcastu mají borci na kontě přes 1 milion korun. Domestikem se můžete stát i vy. Můžete ujet nebo uběhnout, kolik kilometrů chcete a stejně tak si můžete zvolit částku, kterou na projekt přispějete.

Martin Souček jede v horách

Zajímavé odkazy:

Makej vole!

Já s mým parťákem Oktatamem taky šlápneme do pedálů. Po dobu následujících 10 dní sedneme na kolo a pokusíme se dohromady ujet aspoň to, co Martin s Tomem za jeden den - tedy 500 km. Za každý kilák dáme 10 Kč a pošleme to na účet sbírky Domestici.

A vy nám v tom můžete pomoct. Ujeďte, kolik chcete a stanovte si kilometrovou částku dle svých možností. Každý den to hoďte na sociální sítě a označte Trailrun.cz a domestici.cz, ať borci vědí, že v tom nejsou sami. Mají s sebou v Americe velký podpůrný tým, který řeší taky komunikaci a informace o tom, kdo zde s nimi jede, se k nim určitě dostane. Společně tak naplníme heslo Domestiků i paliativní péče, které zní „Nikdy v tom nejsi sám.“

Makej vole! na Forendors

https://www.forendors.cz/trailrun.cz

  • 149 Kč měsíčně (přístup ke všem epizodám),
  • nebo 99 Kč za epizodu.

Na Forendors najdete jak video, tak audio verzi (RSS - dá se nahrát do appky Apple Podcast). Poslouchat můžete z počítače i telefonu klasicky z webu nebo prostřednictvím mobilní appky (iOS i Android).

Výše uvedeným příspěvkem mi pomůžete s provozem podcastu Makej vole! a dostanete za to mimo jiné přístup ke všem bonusovým epizodám podcastu MAKEJ VOLE!

Pro vás drobný, pro mě velká pomoc a motivace. Děkuju :)

Makej vole! podcast na Youtube:

Podcast Makej vole! na podcastových platformách:

Chcete se na něco zeptat?

Pokud máte dotazy, tak mi klidně napište na Facebook nebo Instagram, kde mě najdete jako Trailrun.cz.

A taky budu moc rád, když můj podcast nasdílíte.

Zaklikněte si odběr

Pokud nechcete, aby vám některý z podcastů MAKEJ VOLE! utekl, tak na všech podcastových platformách včetně Youtube si můžete zakliknout odběr. Čímž mi mimochodem uděláte velkou radost, protože uvidím, že tenhle podcast někoho opravdu zajímá :)

Díky a Makej vole! Ahoj!

Podcast MAKEJ VOLE! také podporují:

Runsport.cz - Experti na kopce

Za podporu děkuju hodným lidičkám z běžecké speciálky Runsport.cz, kteří mě zásobují nejen hadříkama a botkama na běhání a lyže, ale taky mi půjčují prostor pro natočení podcastu.

Edgar Power

Český výrobce výživových produktů v té nejlepší kvalitě a s dokonale promyšleným složením. Prvotřídní výživové produkty od sportovců pro sportovce – bez umělých barviv a nezatěžují žaludek.

Fantastické gely, ionťáky, tyčinky, magnézka, proteiny, recovery drinky a multivitamíny. A hlavně Powerdrink, který ti dodá energii až na 3 hodiny sportovní aktivity. Vše koupíš na edgarpower.cz.

SALOMON

Tvůrce inovací a trendů ve světe trailrunningu a outdoorových sportů.

Máte dotaz?

Použijte formulář a napište mi.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.