Podcast Makej vole! 24. 05. 2024

Makej vole! Podcast #71 – extrémní sportovec Tomáš Petreček o jeho filmu Za hranicí mysli

header-image-small

Kde si podcast pustíte?

První část podcastu si můžete pustit na Youtube kanále Trailrun.cz nebo na klasických podcastových službách (odkazy najdete níže), jako je Spotify, Apple Podcast, Anchor a další.

Kompletní podcast si můžete pustit na Forendors.cz:

Button vedoucí na Forendors

Tomáš Petreček

Horolezce a extrémního sportovce Toma Petrečka jsem vyzpovídal už v epizodě č. 24, kde jsme se bavili o lezení v Himálajích, adventure race a jeho dalších sportovních aktivitách. Od té doby Tom stihl vydat super knížku Limitům vstříc a na konci roku 2023 rozjel na Hithitu projekt, jehož cílem bylo získání finanční podpory na dokončení filmu Za hranicí mysli.

Film Za hranicí mysli na Hithitu

Na Hithit projektu jsem se trochu podílel i já, protože jsem Tomovi nabídnul pomoc při správě kampaní na sociálních sítích (čímž se živím). Byli jsme dost často v kontaktu a zdárné dokončení projektu jsem tak trochu bral i jakou osobní výzvu. Nakonec se to povedlo a přes Hithit se podařilo vybrat 380 tisíc korun (cíl byl 350 tisíc). Celkem na film přispělo 393 lidí.

Premiéra filmu

Před premiérou jsem z filmu viděl jen pár veřejných záběrů a byl jsem natěšený, jaké to vlastně bude. A musím říct, že to byla pecka. Skvěle sestavený příběh o Tomově životě, závodění a lezení po horách skvěle dokreslovaly dechberoucí dronové záběry z Himálají a přiznám se, že jsem měl při firmu párkrát husí kůži.

O čem je tedy tento podcast?

Za posledních pár měsíců jsme byli s Tomem díky výše zmíněnému projektu dost často v kontaktu, takže jsme se dohodli, že v podcastu probereme celý průběh toho, co se vlastně dělo, jak jsme o projektu přemýšleli a dost podrobně jsme probrali i postup vytváření a vedení projektu na Hithitu. Což je zajímavé jak z pohledu příspěvatelů, tak to může být přínosné pro ty, kdo přemýšlí o založení vlastního Hithit projektu.

Makej vole! na Forendors

https://www.forendors.cz/trailrun.cz

  • 149 Kč měsíčně (přístup ke všem epizodám),
  • nebo 99 Kč za epizodu.

Na Forendors najdete jak video, tak audio verzi (RSS - dá se nahrát do appky Apple Podcast). Poslouchat můžete z počítače i telefonu klasicky z webu nebo prostřednictvím mobilní appky (iOS i Android).

Výše uvedeným příspěvkem mi pomůžete s provozem podcastu Makej vole! a dostanete za to mimo jiné přístup ke všem bonusovým epizodám podcastu MAKEJ VOLE!

Pro vás drobný, pro mě velká pomoc a motivace. Děkuju :)

Makej vole! podcast na Youtube:

Podcast Makej vole! na podcastových platformách:

Chcete se na něco zeptat?

Pokud máte dotazy, tak mi klidně napište na Facebook nebo Instagram, kde mě najdete jako Trailrun.cz.

A taky budu moc rád, když můj podcast nasdílíte.

Zaklikněte si odběr

Pokud nechcete, aby vám některý z podcastů MAKEJ VOLE! utekl, tak na všech podcastových platformách včetně Youtube si můžete zakliknout odběr. Čímž mi mimochodem uděláte velkou radost, protože uvidím, že tenhle podcast někoho opravdu zajímá :)

Díky a Makej vole! Ahoj!

Podcast MAKEJ VOLE! také podporují:

Runsport.cz - Experti na kopce

Za podporu děkuju hodným lidičkám z běžecké speciálky Runsport.cz, kteří mě zásobují nejen hadříkama a botkama na běhání a lyže, ale taky mi půjčují prostor pro natočení podcastu.

Edgar Power

Český výrobce výživových produktů v té nejlepší kvalitě a s dokonale promyšleným složením. Prvotřídní výživové produkty od sportovců pro sportovce – bez umělých barviv a nezatěžují žaludek.

Fantastické gely, ionťáky, tyčinky, magnézka, proteiny, recovery drinky a multivitamíny. A hlavně Powerdrink, který ti dodá energii až na 3 hodiny sportovní aktivity. Vše koupíš na edgarpower.cz.

SALOMON

Tvůrce inovací a trendů ve světe trailrunningu a outdoorových sportů.

Máte dotaz?

Použijte formulář a napište mi.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.