Trénink 22. 04. 2024

Makej vole! Trénink #8 - Praktický workshop: Nejčastější chyby v technice běhu a jejich náprava

header-image-small

Kde si pustíte celou epizodu?

Kompletní epizodu včetně workshopu (téměř 1,5 hodiny) si můžete koupit zde -  www.forendors.cz/makejvoletrenink (299 Kč jednorázově nebo 349 Kč/měsíc za přístup ke všem epizodám).

Knoflík Forendors

Po zhlédnutí téhle epizody budete asi překvapeni, co všechno jste v tréninku neřešili a jak jednoduše můžete svůj trénink zkvalitnit. Budeme proto rádi, když nám napíšete, jak se vám tato epizoda líbila :)

Správná technika běhu je naprostý základ

Můžete mít naběhánou spoustu hodin respektive kilometrů, ale pokud nebudete mít správnou techniku běhu, tak nedosáhnete takového výkonu, jako když budete běhat technicky správně. Jednoduše řečeno - se správnou technikou běhu dosáhnete vyššího výkonu s nižší kilometráží a ušetříte svaly a klouby.

A proto jsme se v této epizodě podívali na přehled nejčastějších chyb v běžecké technice. Ke každé chybě vám ukážeme drily, díky kterým se dá chyba napravit. Ve videu najdete nejen drily, ale i chyby, které se při nich dají napáchat. Prostě přirozeně tak, jak se to při tréninku děje :-)

Video zdarma - úvod

Makej vole! - ukázky jednotlivých epizod zdarma najdete zde:

Co je Makej vole! Trénink?

Makej vole! Trénink je unikátní vzdělávací platforma pro sportovce, trenéry a vlastně všechny, kdo se zajímají o chytrý trénink. Profesionální trenér Josef Andrle a tvůrce Makej vole! Podcastu Honza Dvořáček zde vedou rozhovory nad odbornými tréninkovými tématy - srozumitelně a vtipně, prostě tak, aby tomu rozuměl profík i amatér.

Makej vole! Trénink na Forendors

Přístup ke vzdělávacímu obsahu Makej vole! Trénink si můžete koupit formou předplatného za 349 Kč měsíčně (předplatné lze kdykoliv zrušit) na české platformě Forendors. Každé dva týdny dostanete nálož vzdělávacího obsahu, který se týká (nejen) běžeckého tréninku – odborná témata, probíraná tak, aby jim rozuměl profík i amatér. Vše o tréninku od A do Z v jasné struktuře.

Jan Dvořáček
AutorJan Dvořáček

Máte dotaz?

Použijte formulář a napište mi.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.