Trénink 22. 03. 2024

Makej vole! Trénink #6 - Ukázka tréninku běžecké techniky: Jak korigovat běžecké chyby

header-image-small

Praktický workshop

Jak jsme slíbili v minulé epizodě - dnes se mrkneme na to, jak může vypadat trénink běžecké techniky. K natáčení jsme si pozvali také trenéra běhu Zdeňka Stěpánka, který je jedním z trenérů Atrainingu. A jako figuranta jsme přizvali legendu českého ultra Pavla Paloncýho, jehož neortodoxní téměř dvoumetrová postava nabízí hned několik běžeckých chyb k nápravě :)

Kompletní epizodu včetně workshopu si můžete koupit zde -  www.forendors.cz/makejvoletrenink (299 Kč jednorázově nebo 349 Kč/měsíc za přístup ke všem epizodám).

Knoflík Forendors

Co se v této epizodě dozvíte?

  • Úvod do problematiky - Josef Andrle popíše, co je cílem takového tréninku.
  • Natočíme si Palonce na video.
  • Rozbor jeho techniky a upozornění na chyby.
  • Ukázky technických drilů, kterými se dají chyby odstranit.
  • Ukázka Pavlovy techniky po provedených drilech.
  • Závěrečné shrnutí.

Video zdarma - ukázka z workshopu

Video zdarma - úvod

Makej vole! - ukázky jednotlivých epizod zdarma najdete zde:

Co je Makej vole! Trénink?

Makej vole! Trénink je unikátní vzdělávací platforma pro sportovce, trenéry a vlastně všechny, kdo se zajímají o chytrý trénink. Profesionální trenér Josef Andrle a tvůrce Makej vole! Podcastu Honza Dvořáček zde vedou rozhovory nad odbornými tréninkovými tématy - srozumitelně a vtipně, prostě tak, aby tomu rozuměl profík i amatér.

Makej vole! Trénink na Forendors

Přístup ke vzdělávacímu obsahu Makej vole! Trénink si můžete koupit formou předplatného za 349 Kč měsíčně (předplatné lze kdykoliv zrušit) na české platformě Forendors. Každé dva týdny dostanete nálož vzdělávacího obsahu, který se týká (nejen) běžeckého tréninku – odborná témata, probíraná tak, aby jim rozuměl profík i amatér. Vše o tréninku od A do Z v jasné struktuře.

Máte dotaz?

Použijte formulář a napište mi.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.