Trénink 03. 03. 2024

Makej vole! Trénink #5 - Videoanalýza běhu: Jak pracovat s videem

header-image-small

Workshop

Na tuto část navazuje praktický video workshop, kde vám ukážeme, jak pracovat s natočeným videem. Kompletní 5. epizoda tedy obsahuje víc než 60 minut informací o tom, jak běhat rychleji, ekonomičtěji a taky se dozvíte, jak se u toho nezranit.

Vše najdete zde -  www.forendors.cz/makejvoletrenink

Knoflík Forendors

Co se v této epizodě dozvíte?

V minulé epizodě č. 4 jsme vás naučili, jak natočit videoanalýzu běžecké techniky aniž byste potřebovali nějaké drahé vybavení. A v dnešní epizodě vám ukážeme, jak s takovou videoanalýzou pracovat.

Tato epizoda je rozdělená na tři části:

  1. Úvod - zde vám vysvětlíme, jak k natočenému videu přistupovat, co sledovat a proč.
  2. Workshop - zde vám pustíme natočený materiál z poslední epizody, kde jsme točili naši kolegyni Pavlu a probereme jednotlivé záběry.
  3. Závěr - závěrečné shrnutí a doporučení.

Makej vole! - ukázky jednotlivých epizod zdarma najdete zde:

Co je Makej vole! Trénink?

Makej vole! Trénink je unikátní vzdělávací platforma pro sportovce, trenéry a vlastně všechny, kdo se zajímají o chytrý trénink. Profesionální trenér Josef Andrle a tvůrce Makej vole! Podcastu Honza Dvořáček zde vedou rozhovory nad odbornými tréninkovými tématy - srozumitelně a vtipně, prostě tak, aby tomu rozuměl profík i amatér.

Makej vole! Trénink na Forendors

Přístup ke vzdělávacímu obsahu Makej vole! Trénink si můžete koupit formou předplatného za 349 Kč měsíčně (předplatné lze kdykoliv zrušit) na české platformě Forendors. Každé dva týdny dostanete nálož vzdělávacího obsahu, který se týká (nejen) běžeckého tréninku – odborná témata, probíraná tak, aby jim rozuměl profík i amatér. Vše o tréninku od A do Z v jasné struktuře.

Máte dotaz?

Použijte formulář a napište mi.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.