Podcast Makej vole! 17. 02. 2024

Makej vole! Podcast #Speciál - David Novák a Pavel Paloncý: Průser na Grossglockneru

header-image-small

Dva čeští horolezci uvízli na Grossglockneru

Asi jste v médiích zaregistrovali zmínku o dvou českých horolezcích, které na nejvyšší rakouské hoře Grossglockneru zranil padající kámen. Jednalo se o mého parťáka Pavla Paloncýho a mladého českého horolezce a skialpinistu Davida Nováka. Borci byli nucení ve vichřici slanit do bivaku a čekat dvě noci na záchranářskou helikoptéru. Vše nakonec dobře dopadlo a borci jsou zpět v ČR. Jak tahle šlamastika probíhala se můžete dozvědět z tohoto lehce partyzánského videa.

Díky Davidovi a Pavlovi za vyprávění. Vyplývá z něj zásadní informace - borci byli řádně vybaveni a vzhledem k tomu, že mají spoustu zkušeností, tak uměli skvěle reagovat na vzniklou situaci. Jen měli prostě smůlu.

Tenhle podcast je dostupný pouze na Youtube a to v plné délce. Pustit si ho můžete rovnou zde:

Mohlo by vás zajímat:

Jak borci dopadli?

Pavel si z téhle výpravy odnesl 15 cm dlouhou jizvu na noze a David má po operaci klíční kosti plus má zlomených několik obratlových výběžků. Vše se samozřejmě dozvíte v rozhovoru.

David Novák a Pavel Paloncý po záchraně v nemocnici

Makej vole! na Forendors (přejmenované Pickey)

https://www.forendors.cz/trailrun.cz

  • 149 Kč měsíčně (přístup ke všem epizodám),
  • nebo 99 Kč za epizodu.

Na Forendors najdete jak video, tak audio verzi (RSS - dá se nahrát do appky Apple Podcast). Poslouchat můžete z počítače i telefonu klasicky z webu nebo prostřednictvím mobilní appky (iOS i Android).

Výše uvedeným příspěvkem mi pomůžete s provozem podcastu Makej vole! a dostanete za to mimo jiné přístup ke všem bonusovým epizodám podcastu MAKEJ VOLE!

Pro vás drobný, pro mě velká pomoc a motivace. Děkuju :)

Podcast Makej vole! na podcastových platformách:

Chcete se na něco zeptat?

Pokud máte dotazy, tak mi klidně napište na Facebook nebo Instagram, kde mě najdete jako Trailrun.cz.

A taky budu moc rád, když můj podcast nasdílíte.

Zaklikněte si odběr

Pokud nechcete, aby vám některý z podcastů MAKEJ VOLE! utekl, tak na všech podcastových platformách včetně Youtube si můžete zakliknout odběr. Čímž mi mimochodem uděláte velkou radost, protože uvidím, že tenhle podcast někoho opravdu zajímá :)

Díky a Makej vole! Ahoj!

Podcast MAKEJ VOLE! také podporují:

Runsport.cz - Experti na kopce

Za podporu děkuju hodným lidičkám z běžecké speciálky Runsport.cz, kteří mě zásobují nejen hadříkama a botkama na běhání a lyže, ale taky mi půjčují prostor pro natočení podcastu.

Edgar Power

Český výrobce výživových produktů v té nejlepší kvalitě a s dokonale promyšleným složením. Prvotřídní výživové produkty od sportovců pro sportovce – bez umělých barviv a nezatěžují žaludek.

Fantastické gely, ionťáky, tyčinky, magnézka, proteiny, recovery drinky a multivitamíny. A hlavně Powerdrink, který ti dodá energii až na 3 hodiny sportovní aktivity. Vše koupíš na edgarpower.cz.

SALOMON

Tvůrce inovací a trendů ve světe trailrunningu a outdoorových sportů.

mySASY

Jediná aplikace, která vám řekne pravdu o vašem tréninku. mySASY vám pomůže najít ten správný čas, kdy na tréninku přidat a kdy naopak ubrat na základě stavu a reakce organismu.

Vše o této aplikaci najdete zde - https://www.mysasy.com

Máte dotaz?

Použijte formulář a napište mi.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.