Podcast Makej vole! 23. 10. 2023

Makej vole! Podcast #60 – Ivana Kopková a Přemek Vida alias Dělníci trailu

header-image-small

Ivana Kopková a Přemek Vida

S Ivou a Přemkem se v našem běžeckém rybníčku míjím už několik let. Párkrát jsme si psali, ale naživo jsme se viděli až letos v létě, kdy jsem s nimi v rámci jejich projektu Česká sedmička běžel na Králický Sněžník. A i přesto, že naše běžecké světy se na první pohled úplně nestřetávají, tak jsme si hned skvěle sedli a byla z toho velká pr*el. Mimochodem, právě na tomhle výletě vznikl jejich název Dělníci trailu. Oba totiž v rámci jejich projektů dělají influencer marketing a podle mě se u toho dost nadřou. Tak proto Dělníci trailu :)

Iva s Přemkem během svých aktivit propagují nejen „své“ značky, ale podle mě dělají i super promo běhu jako takovému. Iva má super Youtube kanál a Přemek se angažuje v charitativním projektu Adventní běhání.

Mimo jejich běžeckých aktivit mají i zajímavá zaměstnání. Iva už léta pracuje pro českou pobočku Google. Přemek je reprezentační trenér snowboardové freestyle reprezentace, řeší komunikaci na sociálních sítích pro běžecký seriál Běhej lesy a má spoustu zkušeností s prezentací sportovců. Takže i tohle jsme v podcastu probrali.

Doufám, že se vám tahle epizoda bude líbit. Pokud byste měli na hosty nějaké dotazy, tak mi klidně napište zprávu (přes FB, IG, Forendors, jakkoliv…). Díky a makej vole! :)

Co všechno jsme v téhle epizodě probrali?

  • Odkud se Iva s Přemkem znají
  • Jak se dostali k běhání
  • Běžecký trénink
  • Běžecké boty a vybavení
  • Influencer marketing a jeho využití u sportovců
  • Adventní běhání
  • Marketing Redbull týmu
  • A mnoho dalšího…

Kde si podcast pustíte?

První část podcastu si můžete pustit na Youtube kanále Trailrun.cz nebo na klasických podcastových službách (odkazy najdete níže), jako je Spotify, Apple Podcast, Anchor a další.

Kompletní podcast si můžete pustit na Forendors.cz:

Makej vole! na Forendors (přejmenované Pickey)

https://www.forendors.cz/trailrun.cz

  • 149 Kč měsíčně (přístup ke všem epizodám),
  • nebo 99 Kč za epizodu.

Na Forendors najdete jak video, tak audio verzi (RSS - dá se nahrát do appky Apple Podcast). Poslouchat můžete z počítače i telefonu klasicky z webu nebo prostřednictvím mobilní appky (iOS i Android).

Výše uvedeným příspěvkem mi pomůžete s provozem podcastu Makej vole! a dostanete za to mimo jiné přístup ke všem bonusovým epizodám podcastu MAKEJ VOLE!

Pro vás drobný, pro mě velká pomoc a motivace. Děkuju :)

Makej vole! podcast na Youtube:

Podcast Makej vole! na podcastových platformách:

Chcete se na něco zeptat?

Pokud máte dotazy, tak mi klidně napište na Facebook nebo Instagram, kde mě najdete jako Trailrun.cz.

A taky budu moc rád, když můj podcast nasdílíte.

Zaklikněte si odběr

Pokud nechcete, aby vám některý z podcastů MAKEJ VOLE! utekl, tak na všech podcastových platformách včetně Youtube si můžete zakliknout odběr. Čímž mi mimochodem uděláte velkou radost, protože uvidím, že tenhle podcast někoho opravdu zajímá :)

Díky a Makej vole! Ahoj!

Podcast MAKEJ VOLE! také podporují:

Runsport.cz - Experti na kopce

Za podporu děkuju hodným lidičkám z běžecké speciálky Runsport.cz, kteří mě zásobují nejen hadříkama a botkama na běhání a lyže, ale taky mi půjčují prostor pro natočení podcastu.

Edgar Power

Český výrobce výživových produktů v té nejlepší kvalitě a s dokonale promyšleným složením. Prvotřídní výživové produkty od sportovců pro sportovce – bez umělých barviv a nezatěžují žaludek.

Fantastické gely, ionťáky, tyčinky, magnézka, proteiny, recovery drinky a multivitamíny. A hlavně Powerdrink, který ti dodá energii až na 3 hodiny sportovní aktivity. Vše koupíš na edgarpower.cz.

SALOMON

Tvůrce inovací a trendů ve světe trailrunningu a outdoorových sportů.

mySASY

Jediná aplikace, která vám řekne pravdu o vašem tréninku. mySASY vám pomůže najít ten správný čas, kdy na tréninku přidat a kdy naopak ubrat na základě stavu a reakce organismu.

Vše o této aplikaci najdete zde - https://www.mysasy.com

Máte dotaz?

Použijte formulář a napište mi.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.