Trénink 19. 10. 2023

Trenér Josef Andrle o zátěžové diagnostice

header-image-small

Profesionální trenér Josef Andrle

Jeden z večerů letošního Edgar Ultra Campu si vzal na starost profesionální sportovní trenér Josef Andrle – autor unikátního tréninkového systému a specifické běžecké metodiky (více info na atraining.cz). Mezi jeho svěřence patří třeba ultra běžec Pavel Paloncý, horolezec Adam Ondra nebo skeletonistka Anna Fernstädt.

Josef je nejen výborný trenér, ale stál taky u zrodu unikátní sacharidové receptury, kterou obsahuje Edgar Powerdrink a další produkty značky Edgar Power. Ve své přednášce Josef probral zátěžovou diagnostiku a její využití pro trénink. Pokud si myslíte, že si prostě dojdete na zátěžový test a pak začnete trénovat a vyhrávat, tak to zas tak jednoduché není. :) Vše se dozvíte v přednášce.

Sorry za kvalitu

Trochu jsem v průběhu přednášky bojoval s kvalitou obrazu, tak mě doufám omluvíte. Příště už to bude lepší :)

Video si můžete pustit zde:

Zaujal vás tenhle obsah o tréninku?

V tom případě by vás mohly zajímat i moje podcasty, kde jsem s Josefem probíral specifičnost tréninku jeho svěřenkyně Anny Fernstädt, dále běžecký trénink jako takový a taky moje hubnutí.

Vše si můžete poslechnout na platformě Forendors:

Výše uvedené si můžete odemknout za 99 Kč za epizodu nebo si za 149 Kč/měsíc můžete koupit přístup k úplně všem epizodám podcastu.

Free verze (většinou polovina povídání) je na Spotify, Apple Podcast a dalších podcastových platformách.

Free verze na Youtube:

 

 

Máte dotaz?

Použijte formulář a napište mi.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.