Podcast Makej vole! 06. 10. 2023

Makej vole! Podcast #59 – Tomáš Štverák na 330 km dlouhém Tor des Géants

header-image-small

Tor des Géants je legenda

Masakr mezi horskými ultra závody. Trasa je dlouhá nějakých 330 kilometrů s převýšením kolem 30 tisíc výškových metrů. A kdo jiný by měl tuhle magořinu jít než Tom Štverák! Tenhle borec má za sebou spoustu ultra magořin, jako jsou třeba stomílovky UTMB nebo Ronda del Cims. Absolvoval taky double Everesting (na Radhošti na jeden zátah nastoupal výškové metry, které se rovnají dvoum Everestům) nebo v době covidu oběhl Vsetínský okres (208 km). Nic tak dlouhýho, jako je Tor ale zatím nešel a podle toho, co mi v téhle epizodě povyprávěl, si tam prošel peklem. A jak by řekl klasik: „Když právě procházíš peklem, tak hlavně nezastavuj!“ A to přesně Tom udělal :)

Přeju vám příjemný poslech a omluvte horší kvalitu. Poprvé jsme natáčeli na dálku a trochu jsme se prali s internetovým připojením.

Co všechno jsme probírali?

  • Kompletní info o trase
  • Průběh závodu
  • Občerstvování při závodě
  • Spánek
  • Výbava
  • Jak si Tom zlomil klíční kost :)
  • A mnoho dalšícho…

Kde si podcast pustíte?

První část podcastu si můžete pustit na Youtube kanále Trailrun.cz nebo na klasických podcastových službách (odkazy najdete níže), jako je Spotify, Apple Podcast, Anchor a další.

Kompletní podcast si můžete pustit na Forendors.cz:

Makej vole! na Forendors (přejmenované Pickey)

https://www.forendors.cz/trailrun.cz

  • 149 Kč měsíčně (přístup ke všem epizodám),
  • nebo 99 Kč za epizodu.

Na Forendors najdete jak video, tak audio verzi (RSS - dá se nahrát do appky Apple Podcast). Poslouchat můžete z počítače i telefonu klasicky z webu nebo prostřednictvím mobilní appky (iOS i Android).

Výše uvedeným příspěvkem mi pomůžete s provozem podcastu Makej vole! a dostanete za to mimo jiné přístup ke všem bonusovým epizodám podcastu MAKEJ VOLE!

Pro vás drobný, pro mě velká pomoc a motivace. Děkuju :)

Makej vole! podcast na Youtube:

Podcast Makej vole! na podcastových platformách:

Chcete se na něco zeptat?

Pokud máte dotazy, tak mi klidně napište na Facebook nebo Instagram, kde mě najdete jako Trailrun.cz.

A taky budu moc rád, když můj podcast nasdílíte.

Zaklikněte si odběr

Pokud nechcete, aby vám některý z podcastů MAKEJ VOLE! utekl, tak na všech podcastových platformách včetně Youtube si můžete zakliknout odběr. Čímž mi mimochodem uděláte velkou radost, protože uvidím, že tenhle podcast někoho opravdu zajímá :)

Díky a Makej vole! Ahoj!

Podcast MAKEJ VOLE! také podporují:

Runsport.cz - Experti na kopce

Za podporu děkuju hodným lidičkám z běžecké speciálky Runsport.cz, kteří mě zásobují nejen hadříkama a botkama na běhání a lyže, ale taky mi půjčují prostor pro natočení podcastu.

Edgar Power

Český výrobce výživových produktů v té nejlepší kvalitě a s dokonale promyšleným složením. Prvotřídní výživové produkty od sportovců pro sportovce – bez umělých barviv a nezatěžují žaludek.

Fantastické gely, ionťáky, tyčinky, magnézka, proteiny, recovery drinky a multivitamíny. A hlavně Powerdrink, který ti dodá energii až na 3 hodiny sportovní aktivity. Vše koupíš na edgarpower.cz.

SALOMON

Tvůrce inovací a trendů ve světe trailrunningu a outdoorových sportů.

mySASY

Jediná aplikace, která vám řekne pravdu o vašem tréninku. mySASY vám pomůže najít ten správný čas, kdy na tréninku přidat a kdy naopak ubrat na základě stavu a reakce organismu.

Vše o této aplikaci najdete zde - https://www.mysasy.com

Máte dotaz?

Použijte formulář a napište mi.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.