Zážitky 08. 09. 2023

Chopok Skymaraton 2023 – Unplugged (video)

header-image-small

Celý rok jsem se připravoval na Beskydskou sedmičku, ale čím víc se blížila, tím víc jsem se na ní netěšil. Dlouhodobé problémy s kolenem a vidina šílených davů mi naznačovaly, že to letos nedopadne. Když jsem se dozvěděl, že v tom samém termínu se běží Chopok Skymarathon, tak bylo rozhodnuto. Před x lety jsem v rámci tohodle závodu běžel skyrace a nemělo to chybu. Takže jsme s mojí parťačkou Péťou „Hadicou“ (diváci našeho seriálu trase B7 vědí… :) vyrazili.

Když už, tak plnou maratonskou trasu

Tentokrát jsem ale zvolil delší 42 km dlouhou trasu, která narozdíl od poloviční trasy skyrace vede přes hřeben Děreší, což je moc hezké místo, které znám ze skimo závodu Hore dole Děrešom. Po celou dobu závodu jsem na sobě měl GoPro kameru a nahrál jsem vám pár stěžejních okamžíků včetně mých komentářů. Bez hudby a jakýchkoliv vychytávek. Prostě unplugged :)

Necenzurované video z Chopok Skymarathon si můžete pustit zde:

Za podporu díky:

Runsport.cz - Experti na kopce

Za podporu děkuju hodným lidičkám z běžecké speciálky Runsport.cz, kteří mě zásobují nejen hadříkama a botkama na běhání a lyže, ale taky mi půjčují prostor pro natočení podcastu.

Edgar Power

Český výrobce výživových produktů v té nejlepší kvalitě a s dokonale promyšleným složením. Prvotřídní výživové produkty od sportovců pro sportovce – bez umělých barviv a nezatěžují žaludek.

Fantastické gely, ionťáky, tyčinky, magnézka, proteiny, recovery drinky a multivitamíny. A hlavně Powerdrink, který ti dodá energii až na 3 hodiny sportovní aktivity. Vše koupíš na edgarpower.cz.

SALOMON

Tvůrce inovací a trendů ve světe trailrunningu a outdoorových sportů.

mySASY

Jediná aplikace, která vám řekne pravdu o vašem tréninku. mySASY vám pomůže najít ten správný čas, kdy na tréninku přidat a kdy naopak ubrat na základě stavu a reakce organismu.

Vše o této aplikaci najdete zde - https://www.mysasy.com

Máte dotaz?

Použijte formulář a napište mi.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.