Podcast Makej vole! 08. 07. 2023

Makej vole! Podcast #54 – Vašek Utinek – speciál o Livigno Skymarathonu (a taky trochu o cyklistice :-)

header-image-small

Kdo je Vašek Utinek?

Vašek Utinek je, jako spousta horských běžců, původem cyklista. Mimo jiné má na svém kontě dva tituly mistra ČR v MTB maratonu. Když přestal závodit na kole, tak se vrhnul na horský běh a v roce 2015 dokázal vyhrát LH24, kde dal 13 okruhů. Vašek absolvoval mnoho horských závodů a dokonce má za sebou dvojnásobnou účast na jednom z nejtěžších závodů světa Tor des Geants, který se běží v okolí Chamonix a měří přes 330 kilometrů (převýšení přes 24000 metrů). A mimo jiné běžel i můj oblíbený Livigno Skymarathon, kde jsme se vlastně i poprvé osobně setkali. Po prvních minutách tohodle setkání v ulicích Livigna mi bylo jasný, že Vašek je moje krevní skupina a napadlo mě, že spolu natočíme podcast speciál právě o Livigno Skymarathonu. A jako vždy se to povídání trochu rozjelo a probrali jsme nejen skymarathon, ale taky Tor des Geants, cyklistiku a Vaškovo podnikání, které se točí právě kolem cyklistiky. Vašek je totiž českým dovozcem značky DT Swiss do České republiky. Zde bych chtěl dodat, že tohle není žádná reklama. Značka DT Swiss je moje srdcovka a strašně se mi líbí, jak to Vašek vede.

Děkuju Vaškovi za super pokec a doufám, že se vám tahle epizoda bude líbit.

Kde si podcast pustíte?

První část podcastu si můžete pustit na Youtube kanále Trailrun.cz nebo na klasických podcastových službách (odkazy najdete níže), jako je Spotify, Apple Podcast, Anchor a další.

Kompletní podcast si můžete pustit na Pickey.cz:

Makej vole! na Pickey (video i audio RSS)

https://www.pickey.cz/trailrun.cz

  • 149 Kč měsíčně (přístup ke všem epizodám),
  • nebo 99 Kč za epizodu.

Výše uvedeným příspěvkem mi pomůžete s provozem podcastu Makej vole! a dostanete za to mimo jiné přístup ke všem bonusovým epizodám podcastu MAKEJ VOLE!

Pro vás drobný, pro mě velká pomoc a motivace. Děkuju :)

Makej vole! podcast na Youtube:

Podcast Makej vole! na podcastových platformách:

Chcete se na něco zeptat?

Pokud máte dotazy, tak mi klidně napište na Facebook nebo Instagram, kde mě najdete jako Trailrun.cz.

A taky budu moc rád, když můj podcast nasdílíte.

Zaklikněte si odběr

Pokud nechcete, aby vám některý z podcastů MAKEJ VOLE! utekl, tak na všech podcastových platformách včetně Youtube si můžete zakliknout odběr. Čímž mi mimochodem uděláte velkou radost, protože uvidím, že tenhle podcast někoho opravdu zajímá :)

Díky a Makej vole! Ahoj!

Podcast MAKEJ VOLE! také podporují:

Runsport.cz - Experti na kopce

Za podporu děkuju hodným lidičkám z běžecké speciálky Runsport.cz, kteří mě zásobují nejen hadříkama a botkama na běhání a lyže, ale taky mi půjčují prostor pro natočení podcastu.

Edgar Power

Český výrobce výživových produktů v té nejlepší kvalitě a s dokonale promyšleným složením. Prvotřídní výživové produkty od sportovců pro sportovce – bez umělých barviv a nezatěžují žaludek.

Fantastické gely, ionťáky, tyčinky, magnézka, proteiny, recovery drinky a multivitamíny. A hlavně Powerdrink, který ti dodá energii až na 3 hodiny sportovní aktivity. Vše koupíš na edgarpower.cz.

SALOMON

Tvůrce inovací a trendů ve světe trailrunningu a outdoorových sportů.

Máte dotaz?

Použijte formulář a napište mi.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.