Podcast Makej vole! 06. 04. 2023

Makej vole! Podcast #49 – Libor Mattuš o chladové terapii a dechu

header-image-small

Libor Mattuš – specialista na biohacking

Libor Mattuš je specialista na chladovou terapii a taky dechová cvičení. Je prvním Čechem, který absolvoval instruktorský kurz Wima Hofa, ale o tuto certifikaci později přišel. A vzhledem k tomu, že nejsem úplně fanouškem agitační formy Wim Hofovy metody, tak mě tahle zápletka zaujala :) Libora jsem předem upozornil, že co se týká sdílení otužování na sociálních sítích, tak jsem urejpanej. Vzal to ale s humorem, postavil se k tomu jako profík a nakonec jsme si fakt sedli. No co vám budu povídat, už mám doma koupenej lavor na studenou vodu a hned, jak se mi začne chtít, tak jdu na to :)

A teď vážně

Libor má obrovský know-how a tunu zkušeností, týkajících se jak „otužování,“ a dechových cvičení, tak dalších biohack vychytávek, které se dají použít v rámci sportovního tréninku. Ne nadarmo k němu chodí trénovat třeba UFC šampion Jirka Procházka, který je živoucím důkazem toho, jak jde oblbnout tělo i hlava a dokazuje, že jsou prostě situace, kdy laktát neexistuje. :) Za mě super povídání. Liborovi děkuju za super pokec a snad se vám to bude líbit.

Zajímavé odkazy:

Kde si podcast pustíte?

První část podcastu si můžete pustit na Youtube kanále Trailrun.cz nebo na klasických podcastových službách (odkazy najdete níže), jako je Spotify, Apple Podcast, Anchor a další.

Kompletní podcast si můžete pustit na Pickey.cz nebo Patreonu:

Makej vole! na Pickey (video i audio RSS)

https://www.pickey.cz/trailrun.cz

  • 149 Kč měsíčně (přístup ke všem epizodám),
  • nebo 99 Kč za epizodu.

Makej vole! na Patreonu (audio)

https://www.patreon.com/trailruncz

  • 6 EUR měsíčně (přístup ke všem epizodám)

Výše uvedeným příspěvkem mi pomůžete s provozem podcastu Makej vole! a dostanete za to mimo jiné přístup ke všem bonusovým epizodám podcastu MAKEJ VOLE!

Pro vás drobný, pro mě velká pomoc a motivace. Děkuju :)

Makej vole! podcast na Youtube:

Podcast Makej vole! na podcastových platformách:

Chcete se na něco zeptat?

Pokud máte dotazy, tak mi klidně napište na Facebook nebo Instagram, kde mě najdete jako Trailrun.cz.

A taky budu moc rád, když můj podcast nasdílíte.

Zaklikněte si odběr

Pokud nechcete, aby vám některý z podcastů MAKEJ VOLE! utekl, tak na všech podcastových platformách včetně Youtube si můžete zakliknout odběr. Čímž mi mimochodem uděláte velkou radost, protože uvidím, že tenhle podcast někoho opravdu zajímá :)

Díky a Makej vole! Ahoj!

Podcast MAKEJ VOLE! také podporují:

Runsport.cz - Experti na kopce

Za podporu děkuju hodným lidičkám z běžecké speciálky Runsport.cz, kteří mě zásobují nejen hadříkama a botkama na běhání a lyže, ale taky mi půjčují prostor pro natočení podcastu.

Edgar Power

Český výrobce výživových produktů v té nejlepší kvalitě a s dokonale promyšleným složením. Prvotřídní výživové produkty od sportovců pro sportovce – bez umělých barviv a nezatěžují žaludek.

Fantastické gely, ionťáky, tyčinky, magnézka, proteiny, recovery drinky a multivitamíny. A hlavně Powerdrink, který ti dodá energii až na 3 hodiny sportovní aktivity. Vše koupíš na edgarpower.cz.

SALOMON

Tvůrce inovací a trendů ve světe trailrunningu a outdoorových sportů.

Máte dotaz?

Použijte formulář a napište mi.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.