Podcast Makej vole! 12. 03. 2023

Makej vole! Podcast #48 – Tomáš Maceček a jeho trenér Zdenda Kříž

header-image-small

Do téhle epizody jsem si pozval horského běžce Tomáše Macečka, kterého většina lidí asi zná pod přezdívkou Macek, a jeho trenéra Zdendu Kříže, který je bývalým velice úspěšným cyklistou a taky horským běžcem.

Tomáš Maceček

Macek patří dlouhodobě mezi českou skyrunningovou špičku. Vyhrál Peruna, LHUT Skyrace, Tatranskou šelmu (zde drží rekord trasy) a dokáže výborně zaběhnout i ve světě. Mimo to umí i závody typu Redbull 400 a svého času patřil taky mezi světovou špičku v towerrunningu anebo běhu do schodů. Mimo to je Macek velký sympaťák a patří do legendárního beskydského uskupení Beskydské šavle (Mára Causidis, Standa Najvert, Mára Balcar, Kuba Uherek alias Kuliš a snad jsem na někoho ještě nezapomněl :)

Zdenda Kříž

Zdenda mě zaujal tím, že koho trénoval, z toho udělal neuvěřitelnou mašinu. Z jeho dalších svěřenců (stávajících nebo minulých) můžeme jmenovat třeba trojnásobného vítěze Beskydské sedmičky Máru Causidise nebo dvojnásobného vítěze Lysohorského ultratrailu Tomáše Fárníka. O jeho tréninkových metodách jsem slyšel hodně a strašně mě zajímalo, co je na tom pravdy. A musím říct, že pověst nelhala :)

Více ale nebudu předbíhat. Vše se dozvíte v podcastu.

Kde si podcast pustíte?

První část podcastu si můžete pustit na Youtube kanále Trailrun.cz nebo na klasických podcastových službách (odkazy najdete níže), jako je Spotify, Apple Podcast, Anchor a další.

Kompletní podcast si můžete pustit na Pickey.cz nebo Patreonu:

Makej vole! na Pickey (video i audio RSS)

https://www.pickey.cz/trailrun.cz

  • 149 Kč měsíčně (přístup ke všem epizodám),
  • nebo 99 Kč za epizodu.

Makej vole! na Patreonu (audio)

https://www.patreon.com/trailruncz

  • 6 EUR měsíčně (přístup ke všem epizodám)

Výše uvedeným příspěvkem mi pomůžete s provozem podcastu Makej vole! a dostanete za to mimo jiné přístup ke všem bonusovým epizodám podcastu MAKEJ VOLE!

Pro vás drobný, pro mě velká pomoc a motivace. Děkuju :)

Makej vole! podcast na Youtube:

Podcast Makej vole! na podcastových platformách:

Chcete se na něco zeptat?

Pokud máte dotazy, tak mi klidně napište na Facebook nebo Instagram, kde mě najdete jako Trailrun.cz.

A taky budu moc rád, když můj podcast nasdílíte.

Zaklikněte si odběr

Pokud nechcete, aby vám některý z podcastů MAKEJ VOLE! utekl, tak na všech podcastových platformách včetně Youtube si můžete zakliknout odběr. Čímž mi mimochodem uděláte velkou radost, protože uvidím, že tenhle podcast někoho opravdu zajímá :)

Díky a Makej vole! Ahoj!

Podcast MAKEJ VOLE! také podporují:

Runsport.cz - Experti na kopce

Za podporu děkuju hodným lidičkám z běžecké speciálky Runsport.cz, kteří mě zásobují nejen hadříkama a botkama na běhání a lyže, ale taky mi půjčují prostor pro natočení podcastu.

Edgar Power

Český výrobce výživových produktů v té nejlepší kvalitě a s dokonale promyšleným složením. Prvotřídní výživové produkty od sportovců pro sportovce – bez umělých barviv a nezatěžují žaludek.

Fantastické gely, ionťáky, tyčinky, magnézka, proteiny, recovery drinky a multivitamíny. A hlavně Powerdrink, který ti dodá energii až na 3 hodiny sportovní aktivity. Vše koupíš na edgarpower.cz.

SALOMON

Tvůrce inovací a trendů ve světe trailrunningu a outdoorových sportů.

Máte dotaz?

Použijte formulář a napište mi.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.