Podcast Makej vole! 02. 02. 2023

Makej vole! Podcast #46 – Borci ze SkiMo Stats: Roland a Randy Hricovi

header-image-small

Roland a Randy Hricovi alias SkiMo Stats

Za touhle bratrskou dvojicí je fantastickej příběh, ve kterým je podle mě Vesmír celou dobu vodí za ruku a otevírá jim všechny důležitý dveře.

Roland a Randy Hricovi prakticky v dětském pokojíčku vymysleli skialpinistický projekt Skimo Stats respektive web skimostats.com, na kterém najdete obrovskou databázi výsledků a informací o závodnících. A nejen to. Roland s Randym tuhle databázi neustále rozšiřují. Na jejich webu najdete prakticky ihned po skončení závodu aktuální výsledky z většiny skialpových závodů včetně světových pohárů nebo mistrovství světa.

Když měl jejich projekt na sociálních sítích nějakých 600 fanoušků, tak zjistili, že jedním z fanoušků je mimo jiné i Kilian Jornet, který se za nimi dokonce na jednom ze závodů přišel podívat a seznámit se. Celý příběh téhle zábavné slovenské dvojice naprosto přesně vystihuje heslo, které říká, že „pokud chceš něco dělat pořádně, tak to musíš milovat.“

Za úvodní fotku díky Martina Valmassoi.

Kde si podcast pustíte?

První část podcastu si můžete pustit na Youtube kanále Trailrun.cz nebo na klasických podcastových službách (odkazy najdete níže), jako je Spotify, Apple Podcast, Anchor a další.

Kompletní podcast si můžete pustit na Pickey.cz nebo Patreonu:

Makej vole! na Pickey (video i audio RSS)

https://www.pickey.cz/trailrun.cz

  • 149 Kč měsíčně (přístup ke všem epizodám),
  • nebo 99 Kč za epizodu.

Makej vole! na Patreonu (audio)

https://www.patreon.com/trailruncz

  • 6 EUR měsíčně (přístup ke všem epizodám)

Výše uvedeným příspěvkem mi pomůžete s provozem podcastu Makej vole! a dostanete za to mimo jiné přístup ke všem bonusovým epizodám podcastu MAKEJ VOLE!

Pro vás drobný, pro mě velká pomoc a motivace. Děkuju :)

Makej vole! podcast na Youtube:

Podcast Makej vole! na podcastových platformách:

Chcete se na něco zeptat?

Pokud máte dotazy, tak mi klidně napište na Facebook nebo Instagram, kde mě najdete jako Trailrun.cz.

A taky budu moc rád, když můj podcast nasdílíte.

Zaklikněte si odběr

Pokud nechcete, aby vám některý z podcastů MAKEJ VOLE! utekl, tak na všech podcastových platformách včetně Youtube si můžete zakliknout odběr. Čímž mi mimochodem uděláte velkou radost, protože uvidím, že tenhle podcast někoho opravdu zajímá :)

Díky a Makej vole! Ahoj!

Podcast MAKEJ VOLE! také podporují:

Runsport.cz - Experti na kopce

Za podporu děkuju hodným lidičkám z běžecké speciálky Runsport.cz, kteří mě zásobují nejen hadříkama a botkama na běhání a lyže, ale taky mi půjčují prostor pro natočení podcastu.

Edgar Power

Český výrobce výživových produktů v té nejlepší kvalitě a s dokonale promyšleným složením. Prvotřídní výživové produkty od sportovců pro sportovce – bez umělých barviv a nezatěžují žaludek.

Fantastické gely, ionťáky, tyčinky, magnézka, proteiny, recovery drinky a multivitamíny. A hlavně Powerdrink, který ti dodá energii až na 3 hodiny sportovní aktivity. Vše koupíš na edgarpower.cz.

SALOMON

Tvůrce inovací a trendů ve světe trailrunningu a outdoorových sportů.

Máte dotaz?

Použijte formulář a napište mi.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.