Trasy 08. 01. 2023

Video – kudy vede trasa LH24

header-image-small

24 hodin na Lysé hoře

Po dvouleté pauze je LH24 zpět! Trasa doznala několika změn, ale zbytek je při starém. Start v Ostravici u WoodArény, depo a cíl u hotelu Sepetná a nejvyšší bod trasy kde jinde než na vrcholku Lysé hory. Pro ty, kdo neví, tak jde o 24 hodin trvající extrémní horskou štafetu dvojic společně se závodem jednotlivců, který je vyhlášen jako Zimní M ČR v horském maratonu jednotlivců. Principem závodu je co nejvyšší počet výstupů po pevně dané trase na vrchol Lysé hory za 24 hodin.

Kudy vede trasa?

Pokud vás zajímá, kudy vede nová verze trasy, tak jsme pro vás natočili video s detailním popisem. A aby byly informace co nejvíce relevantní, tak jsem si pro natáčení video pozval trojnásobného vítěze LH24 (2x v jednotlivcích, 1x v týmech) Radka Chrobáka, který je nejen skvělým horským běžcem, ale taky psychologem a zábavným parťákem. A nemohla samozřejmě chybět moje kámoška Péťa Burešová, který mohla být tentokrát v klidu, protože hadi jsou v zimě zalezlí :)

Video si můžete pustit zde:

Oficiální trasa

Trasu jsme prošli podle mapy níže, která byla zveřejněná před závodem na webu pořadatele, zde – mapa trasy LH24. Neměly by nastat žádné změny, ale při závodě se držte aktuálního značení a pokynů pořadatele. Sichr je sichr :)

Mohlo by vás zajímat

Nezapomeňte zakliknout odběr

Pokud nechcete, aby vám něco uteklo, tak se mrkněte na mé sociální sítě a zaklikněte like, follow nebo odběr. Díky a makejte. B7 se blíží :)

Trailrun.cz podporují:

Máte dotaz?

Použijte formulář a napište mi.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.