Podcast Makej vole! 12. 10. 2022

Makej vole! Podcast #40 – Matěj Bernát – na horách o horách

header-image-small

Matěj Bernát je borec, co má rád hory

Sám o sobě říká, že není horolezcem, ani běžcem, ale já si myslím opak. Matěj totiž ve svých 27 letech dovršil zdolání všech 82 alpských čtyřtisícovek, na lyžích zvládl legendární přechod Vlada „Gipsyho“ Tatarky ve Vysokých Tatrách a stanovil nový rekordní čas. A na letošní Beskydské sedmičce si doběhl pro 4. místo – pár dní po návratu ze sedmitisícovky Pik Lenin, kde bojoval s výškovou nemocí. Tenhle borec je prostě horskej nezmar a horský nezmary, ty já mám rád. :)

Mimo výše uvedené je Matěj zubař, takže na konci podcastu jsme taky řešili pár zubařských otázek, jako je použití zubní pasty, typy kartáčků, zubní sprchy a praotázku všech zubařských otázek, kterou vám teď nebudu prozrazovat :)

A ještě něco – podcast jsme natáčeli cestou na Lysou horu a v první části se mi povedlo špatně zapojit mikrofony, takže zvuk jsem nakonec musel použít ze záložní GoPro kamery, která měla narozdíl od iPhonu použitelný zvuk. Předplatitelé Pickey a Patreonu si pak můžou druhou polovinu podcastu vychutnat již v plné kvalitě.

Kde si podcast pustíte?

První část podcastu (1 hodina) si můžete pustit na Youtube kanále Trailrun.cz nebo na klasických podcastových službách (odkazy najdete níže), jako je Spotify, Apple Podcast, Anchor a další.

Kompletní podcast (2 hodiny) si můžete pustit na Pickey.cz nebo Patreonu:

Makej vole! na Pickey (video i audio RSS)

https://www.pickey.cz/trailrun.cz

  • 149 Kč měsíčně (přístup ke všem epizodám),
  • nebo 99 Kč za epizodu.

Makej vole! na Patreonu (audio)

https://www.patreon.com/trailruncz

  • 6 EUR měsíčně (přístup ke všem epizodám)

Výše uvedeným příspěvkem mi pomůžete s provozem podcastu Makej vole! a dostanete za to mimo jiné přístup ke všem bonusovým epizodám podcastu MAKEJ VOLE!

Pro vás drobný, pro mě velká pomoc a motivace. Děkuju :)

Makej vole! podcast na Youtube:

Podcast Makej vole! na podcastových platformách:

Chcete se na něco zeptat?

Pokud máte dotazy, tak mi klidně napište na Facebook nebo Instagram, kde mě najdete jako Trailrun.cz.

A taky budu moc rád, když můj podcast nasdílíte.

Zaklikněte si odběr

Pokud nechcete, aby vám některý z podcastů MAKEJ VOLE! utekl, tak na všech podcastových platformách včetně Youtube si můžete zakliknout odběr. Čímž mi mimochodem uděláte velkou radost, protože uvidím, že tenhle podcast někoho opravdu zajímá :)

Díky a Makej vole! Ahoj!

Podcast MAKEJ VOLE! také podporují:

Runsport.cz - Experti na kopce

Za podporu děkuju hodným lidičkám z běžecké speciálky Runsport.cz, kteří mě zásobují nejen hadříkama a botkama na běhání a lyže, ale taky mi půjčují prostor pro natočení podcastu.

Edgar Power

Český výrobce výživových produktů v té nejlepší kvalitě a s dokonale promyšleným složením. Prvotřídní výživové produkty od sportovců pro sportovce – bez umělých barviv a nezatěžují žaludek.

Fantastické gely, ionťáky, tyčinky, magnézka, proteiny, recovery drinky a multivitamíny. A hlavně Powerdrink, který ti dodá energii až na 3 hodiny sportovní aktivity. Vše koupíš na edgarpower.cz.

SALOMON

Tvůrce inovací a trendů ve světe trailrunningu a outdoorových sportů.

Fotogalerie (autor fotek: Matěj Bernát):

Máte dotaz?

Použijte formulář a napište mi.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.