Trasy 10. 08. 2022

Video seriál o trase Beskydské sedmičky

header-image-small

Trasa Beskydské sedmičky 2022

Další ročník Beskydské sedmičky je před námi a proto je dobré si vše zopakovat. Vloni jsme točili video seriál o trase. Ta letos zůstává stejná. Zde si můžete pustit všechny tři epizody plus podcast věnované této trase.

První část – z Třince do Ostravice.

První část trasy vede z Třince přes kopce Javorový, Ropice, Travný a Lysá hora. Za Lysou je velká občerstvovačka v Ostravici, kde si můžete dát mimo jiné polívku a kafe. Zde si zkuste zajistit support – převlečte se do suchého, vyměňte ponožky, zatněte zuby a makejte dál :)

Druhá část – z Ostravice do Ráztoky

Tady se láme chleba – pasáž přes Smrk je nekonečná. Výstup na Smrk vás načne a nekonečná lesní cesta vedoucí do Čeladné vás popraví. A pokud se tak nestane, tak vás určitě pobaví stoupání na Čertův mlýn. Dále si můžete dát na Pustevnách sváču a seběhnete do Ráztoky, kde končí naše druhá část.

Třetí část – Z Ráztoky do cíle ve Frenu

Z Ráztoky už je to jen coby kamenem dohodil (a zbytek došel) na Radhošť. Pak přeběhnete na Pinduli a přes Velký Javorník doběhnete do cíle, který je na náměstí ve Frenštátu pod Radhoštěm.

Podcast Makej vole! č. 16 – vše o záludnostech trasy B7

Podcast s mojí kolegyní z Runsport Teamu Péťou Burešovou, která v roce 2020 dokázala na B7 ve své kategorii zvítězit. Probrali jsme jednotlivé kopce a co vás na nich může překvapit plus vybavení a spoustu dalších věcí.

Nezapomeňte zakliknout odběr

Pokud nechcete, aby vám něco uteklo, tak se mrkněte na mé sociální sítě a zaklikněte like, follow nebo odběr. Díky a makejte. B7 se blíží :)

Díky za podporu:

Runsport.cz - Experti na kopce

Za podporu děkuju hodným lidičkám z běžecké speciálky Runsport.cz, kteří mě zásobují nejen hadříkama a botkama na běhání a lyže, ale taky mi půjčují prostor pro natočení podcastu.

Edgar Power

Český výrobce výživových produktů v té nejlepší kvalitě a s dokonale promyšleným složením. Prvotřídní výživové produkty od sportovců pro sportovce – bez umělých barviv a nezatěžují žaludek.

Fantastické gely, ionťáky, tyčinky, magnézka, proteiny, recovery drinky a multivitamíny. A hlavně Powerdrink, který ti dodá energii až na 3 hodiny sportovní aktivity. Vše koupíš na edgarpower.cz.

SALOMON

Tvůrce inovací a trendů ve světe trailrunningu a outdoorových sportů.

Jan Dvořáček
AutorJan Dvořáček

Máte dotaz?

Použijte formulář a napište mi.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.