Podcast Makej vole! 30. 07. 2022

Makej vole! Podcast #36 – Aleš Zavoral – vítěz Bike Nonstop US

header-image-small

Aleš Zavoral

Aleš Zavoral kdysi někde prohlásil, že „Co je jednoduché, není zajímavé.“ Což krásně popisuje, proč Aleš skončil u ultra. Jeho doménou byl kdysi běh a v poslední době přesedlal na kolo, které kombinuje s během.

Aleš má za sebou běžecké závody typu UTMB, Transvulcania, Beskydská sedmička, Andorra Ultra Trail a mnoho dalších. Z těch cyklistických stojí určitě za zmínku North Cape 4000 (4360 km ze severu Evropy na jih), kde si v roce 2018 dojel pro druhé místo nebo Italy Divide (z Pompejí do Torbole).

Bike Nonstop US

A velkou část podcastu jsme věnovali 5700 km dlouhému závodu Bike Nonstop US, který Aleš před několika týdny dokázal vyhrát.

Probrali jsme taky Alešovy začátky se sportem, trénink, vybavení a taky jeho práci, která mu dovoluje se těhle ultra šíleností účastnit.

Kde si podcast pustíte?

První část podcastu (1:16 hod.) si můžete pustit na Youtube kanále Trailrun.cz nebo na klasických podcastových službách (odkazy najdete níže), jako je Spotify, Apple Podcast, Anchor a další.

Kompletní podcast (2:53 hod) si můžete pustit na Pickey.cz nebo Patreonu:

Makej vole! na Pickey (video i audio RSS)

https://www.pickey.cz/trailrun.cz

  • 149 Kč měsíčně (přístup ke všem epizodám),
  • nebo 99 Kč za epizodu.

Makej vole! na Patreonu (audio)

https://www.patreon.com/trailruncz

  • 6 EUR měsíčně (přístup ke všem epizodám)

Výše uvedeným příspěvkem mi pomůžete s provozem podcastu Makej vole! a dostanete za to mimo jiné přístup ke všem bonusovým epizodám podcastu MAKEJ VOLE!

Pro vás drobný, pro mě velká pomoc a motivace. Děkuju :)

Makej vole! podcast na Youtube:

Podcast Makej vole! na podcastových platformách:

Zajímavé odkazy:

Chcete se na něco zeptat?

Pokud máte dotazy, tak mi klidně napište na Facebook nebo Instagram, kde mě najdete jako Trailrun.cz.

A taky budu moc rád, když můj podcast nasdílíte.

Zaklikněte si odběr

Pokud nechcete, aby vám některý z podcastů MAKEJ VOLE! utekl, tak na všech podcastových platformách včetně Youtube si můžete zakliknout odběr. Čímž mi mimochodem uděláte velkou radost, protože uvidím, že tenhle podcast někoho opravdu zajímá :)

Díky a Makej vole! Ahoj!

Podcast MAKEJ VOLE! také podporují:

Runsport.cz - Experti na kopce

Za podporu děkuju hodným lidičkám z běžecké speciálky Runsport.cz, kteří mě zásobují nejen hadříkama a botkama na běhání a lyže, ale taky mi půjčují prostor pro natočení podcastu.

Edgar Power

Český výrobce výživových produktů v té nejlepší kvalitě a s dokonale promyšleným složením. Prvotřídní výživové produkty od sportovců pro sportovce – bez umělých barviv a nezatěžují žaludek.

Fantastické gely, ionťáky, tyčinky, magnézka, proteiny, recovery drinky a multivitamíny. A hlavně Powerdrink, který ti dodá energii až na 3 hodiny sportovní aktivity. Vše koupíš na edgarpower.cz.

SALOMON

Tvůrce inovací a trendů ve světe trailrunningu a outdoorových sportů.

Máte dotaz?

Použijte formulář a napište mi.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.