Podcast Makej vole! 16. 05. 2022

Makej vole! – Podcast #32 – Josef Andrle o běžeckém tréninku

header-image-small

Trenér Josef Andrle

Josef Andrle je autorem unikátního tréninkového systému a specifické běžecké metodiky. Byl mým hostem už v podcastu č. 29 (společně se skeletonistkou Annou Fernstädt), kde jsme ale neměli moc prostoru věnovat se běžeckému tréninku, tak jsem ho pozval ještě jednou. Josef, vlastní firmu Andrle Sport a vymyslel projekt A-Training, v rámci kterého trénuje sportovce. V jeho tréninkovém týmu najdete horolezce Adama Ondru, skeletonistku Annu Fernstädt, ultra běžce Pavla Paloncýho, mistra světa ve Spartan Race Richarda Hynka a mnoho dalších úspěšných sportovců.

Josef se specializuje nejen na specifické techniky různých sportů a fyzickou přípravu, ale umí toto vše zkombinovat i se stravou, regenerací a psychickou přípravou.

V tomhle podcastu jsme probrali vše, co mě vždycky zajímalo ohledně běžeckého tréninku a tréninku obecně. Dozvíte se, co je to laktát, tepové prahy, obecná vytrvalost, kdy a proč se trénují intervaly a tempa a taky kupu informací o technice běhu. Probrali jsme také stravu, gely, Edgar Powerdrink a v bonusovém díle (najdete ho na Patreonu) jsme řešili práci s chodidlem a taky hubnutí.

Web Andrle Sport najdte zde – www.andrlesport.cz

Podcast si můžete pustit zde:

Makej vole! podcast na Youtube:

Tentokrát jsme natáčeli v šumperské centrále Andrle Sportu.

Podcast Makej vole! s pořadovým číslem 32 si můžete poslechnout zde:

Bonusový obsah

Také tato epizoda má bonusový obsah, který si můžete pustit za předplatné 5 EUR na Patreonu.

Přispíváte tím na provoz Trailrunu a dostanete za to mimo jiné přístup k bonusovým epizodám k podcastu MAKEJ VOLE!

Vše najdete na patreon.com/trailruncz.

Staňte se patronem Trailrun.cz

Pro vás drobný, pro mě větší motivace. Děkuju :)

Chcete se na něco zeptat?

Pokud máte dotazy, tak mi klidně napište na Facebook nebo Instagram, kde mě najdete jako Trailrun.cz.

A taky budu moc rád, když můj podcast nasdílíte.

Zaklikněte si odběr

Pokud nechcete, aby vám některý z podcastů MAKEJ VOLE! utekl, tak na všech podcastových platformách včetně Youtube si můžete zakliknout odběr. Čímž mi mimochodem uděláte velkou radost, protože uvidím, že tenhle podcast někoho opravdu zajímá :)

Díky a Makej vole! Ahoj!

Podcast MAKEJ VOLE! také podporují:

Runsport.cz - Experti na kopce

Za podporu děkuju hodným lidičkám z běžecké speciálky Runsport.cz, kteří mě zásobují nejen hadříkama a botkama na běhání a lyže, ale taky mi půjčují prostor pro natočení podcastu.

Edgar Power

Český výrobce výživových produktů v té nejlepší kvalitě a s dokonale promyšleným složením. Prvotřídní výživové produkty od sportovců pro sportovce – bez umělých barviv a nezatěžují žaludek.

Fantastické gely, ionťáky, tyčinky, magnézka, proteiny, recovery drinky a multivitamíny. A hlavně Powerdrink, který ti dodá energii až na 3 hodiny sportovní aktivity. Vše koupíš na edgarpower.cz.

SALOMON

Tvůrce inovací a trendů ve světe trailrunningu a outdoorových sportů.

Máte dotaz?

Použijte formulář a napište mi.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.