Podcast Makej vole! 16. 05. 2022

Makej vole! – Podcast #32 – Josef Andrle o běžeckém tréninku

header-image-small

Makej vole! Trénink

Makej vole! Trénink je unikátní vzdělávací platforma pro sportovce, trenéry a vlastně všechny, kdo se zajímají o chytrý trénink.

Přístup ke vzdělávacímu obsahu Makej vole! Trénink si můžete koupit formou předplatného za 349 Kč měsíčně (předplatné lze kdykoliv zrušit) na české platformě Forendors. Každé dva týdny dostanete nálož vzdělávacího obsahu, který se týká (nejen) běžeckého tréninku – odborná témata, probíraná tak, aby jim rozuměl profík i amatér. Vše o tréninku od A do Z v jasné struktuře.

Knoflík Forendors

Trenér Josef Andrle

Josef Andrle je autorem unikátního tréninkového systému a specifické běžecké metodiky. Byl mým hostem už v podcastu č. 29 (společně se skeletonistkou Annou Fernstädt), kde jsme ale neměli moc prostoru věnovat se běžeckému tréninku, tak jsem ho pozval ještě jednou. Josef, vlastní firmu Andrle Sport a vymyslel projekt A-Training, v rámci kterého trénuje sportovce. V jeho tréninkovém týmu najdete horolezce Adama Ondru, skeletonistku Annu Fernstädt, ultra běžce Pavla Paloncýho, mistra světa ve Spartan Race Richarda Hynka a mnoho dalších úspěšných sportovců.

Josef se specializuje nejen na specifické techniky různých sportů a fyzickou přípravu, ale umí toto vše zkombinovat i se stravou, regenerací a psychickou přípravou.

V tomhle podcastu jsme probrali vše, co mě vždycky zajímalo ohledně běžeckého tréninku a tréninku obecně. Dozvíte se, co je to laktát, tepové prahy, obecná vytrvalost, kdy a proč se trénují intervaly a tempa a taky kupu informací o technice běhu. Probrali jsme také stravu, gely, Edgar Powerdrink a v bonusovém díle (najdete ho na Patreonu) jsme řešili práci s chodidlem a taky hubnutí.

Web Andrle Sport najdte zde – www.andrlesport.cz

Podcast si můžete pustit zde:

Makej vole! podcast na Youtube:

Tentokrát jsme natáčeli v šumperské centrále Andrle Sportu.

Podcast Makej vole! s pořadovým číslem 32 si můžete poslechnout zde:

Bonusový obsah

Také tato epizoda má bonusový obsah, který si můžete pustit za předplatné 5 EUR na Patreonu.

Přispíváte tím na provoz Trailrunu a dostanete za to mimo jiné přístup k bonusovým epizodám k podcastu MAKEJ VOLE!

Vše najdete na patreon.com/trailruncz.

Staňte se patronem Trailrun.cz

Pro vás drobný, pro mě větší motivace. Děkuju :)

Chcete se na něco zeptat?

Pokud máte dotazy, tak mi klidně napište na Facebook nebo Instagram, kde mě najdete jako Trailrun.cz.

A taky budu moc rád, když můj podcast nasdílíte.

Zaklikněte si odběr

Pokud nechcete, aby vám některý z podcastů MAKEJ VOLE! utekl, tak na všech podcastových platformách včetně Youtube si můžete zakliknout odběr. Čímž mi mimochodem uděláte velkou radost, protože uvidím, že tenhle podcast někoho opravdu zajímá :)

Díky a Makej vole! Ahoj!

Podcast MAKEJ VOLE! také podporují:

Runsport.cz - Experti na kopce

Za podporu děkuju hodným lidičkám z běžecké speciálky Runsport.cz, kteří mě zásobují nejen hadříkama a botkama na běhání a lyže, ale taky mi půjčují prostor pro natočení podcastu.

Edgar Power

Český výrobce výživových produktů v té nejlepší kvalitě a s dokonale promyšleným složením. Prvotřídní výživové produkty od sportovců pro sportovce – bez umělých barviv a nezatěžují žaludek.

Fantastické gely, ionťáky, tyčinky, magnézka, proteiny, recovery drinky a multivitamíny. A hlavně Powerdrink, který ti dodá energii až na 3 hodiny sportovní aktivity. Vše koupíš na edgarpower.cz.

SALOMON

Tvůrce inovací a trendů ve světe trailrunningu a outdoorových sportů.

Máte dotaz?

Použijte formulář a napište mi.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.