Podcast Makej vole! 19. 01. 2022

Makej vole! – Podcast #26 – Jarda Homolka: „Dělám z nadšenejch amatérů profíky se srdcem!“

header-image-small

Jaroslav Homolka – jak se stát z kořisti dravcem…

Jarda Homolka se živí jako trenér rozvoje osobnosti a profesionální sparring partner. Je také autorem nekonvenčního systému vzdělávání #PREDATORCODE. Mimo to je to bývalý zápasník a kouč reprezentantů ČR v bojových sportech. A taky ho baví cestování. Jezdí na bavoráku GS 1200 nebo jak on říká „bydlíkem“ Mitsubishi L300. Projel už kus Evropy a taky hodně velký kus Asie.

Jarda o sobě říká, že „Všechno, o čem mluvím, testuji na sobě.“ Už ho znám nějaký ten pátek a musím říct, že za tu dobu zažil neuvěřitelný dobrodružství a dostal se z nevídaných průserů. A přesně o tom je taky tato epizoda podcastu MAKEJ VOLE!

Takže vám přeju příjemný poslech a nebojte se, mi napsat, jak se vám to líbilo. Já bych totiž mohl Jardu poslouchat pořád :)

Podcast si můžete pustit zde:

Makej vole! podcast na Youtube:

Podcast Makej vole! s pořadovým číslem 26 si můžete poslechnout zde:

Bonusový obsah

Také tato epizoda má bonusový obsah, který si můžete pustit za předplatné 5 EUR na Patreonu. V tomto bonusu jsme s Jardou probírali výchovu dětí, jejich přístup ke sportu, vliv sociálních sítí, Playstationů, jejich kamarádů a další zádrhely, který můžou nastat při tom, když se ze svýho dítěte snažíte vyrobit parťáka do života…

Přístup do mé sekce na platformě Patreon stojí 5 EUR měsíčně. Přispíváte tím na provoz Trailrunu a dostanete za to mimo jiné přístup k bonusovým epizodám k podcastu MAKEJ VOLE!

Vše najdete na patreon.com/trailruncz.

Staňte se patronem Trailrun.cz

Pro vás drobný, pro mě větší motivace. Děkuju :)

Odkazy na další Jardův obsah:

Jarda Homolka na poušti Wadi Rum v Jordánsku
Jarda Homolka na poušti Wadi Rum v Jordánsku

Chcete se na něco zeptat?

Pokud máte dotazy, tak mi klidně napište na Facebook nebo Instagram, kde mě najdete jako Trailrun.cz.

A taky budu moc rád, když můj podcast nasdílíte.

Zaklikněte si odběr

Pokud nechcete, aby vám některý z podcastů MAKEJ VOLE! utekl, tak na všech podcastových platformách včetně Youtube si můžete zakliknout odběr. Čímž mi mimochodem uděláte velkou radost, protože uvidím, že tenhle podcast někoho opravdu zajímá :)

Díky a Makej vole! Ahoj!

Podcast MAKEJ VOLE! také podporují:

Runsport.cz - Experti na kopce

Za podporu děkuju hodným lidičkám z běžecké speciálky Runsport.cz, kteří mě zásobují nejen hadříkama a botkama na běhání a lyže, ale taky mi půjčují prostor pro natočení podcastu.

mySASY

Jediná aplikace, která vám řekne pravdu o vašem tréninku. mySASY vám pomůže najít ten správný čas, kdy na tréninku přidat a kdy naopak ubrat na základě stavu a reakce organismu.

Vše o této aplikaci najdete zde - https://www.mysasy.com

Jan Dvořáček
AutorJan Dvořáček

Máte dotaz?

Použijte formulář a napište mi.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.