Zážitky 28. 10. 2021

Za západem slunce
na Králičák

header-image-small

Podzimní neděle mám nejradši

To se takhle v podvečer s Paloncem, Peggy Marvanovou a Jindrou Sadílkem z Runsportu srazíš na Dolní Moravě a vyrazíš nahoru na Králický Snězník a doufáš, že se ten nahoře usměje a ukáže ti západ slunce, jakej svět neviděl.

Přepočítal jsem stromy, učesal trávu, porovnal kamení, pohladil Vlaštovky, zamával potoku, potřásl slůněti chobotem, zahulákal směrem ke schronisku a pochcal pšonckům mixér.

Pak jsme dorazili ke slůněti, který právě olizovaly poslední paprsky nedělního slunka. Za svitu čelovek a vyprávění historek, který jsme v téhle partě zažili, jsme se hladoví vrátili zpátky na Déémko, kde jsme se odměnili v místní luxusní hospodě a vyrazili zpátky do svých domovů.

Podvečerní kontrola Králického Sněžníku prostě proběhla v naprostém pořádku. Přesně tak, jak to mám rád…

Video z našeho výletu si můžete pustit zde:

 

Chcete se podílet na mých dobrodružstvích?

Všechny tyhle aktivity, které s vámi sdílím mě stojí spoustu času a peněz. Jedna věc je zábava a druhá věc je ten čas a náklady na techniku, cestování a postprodukci. A mě by hodně pomohlo, kdybyste mi na tyhle blbiny pár drobných přispěli.

Pro tyto účely jsem si zřídil účet na platformě Patreon, kde mi můžete prostřednictvím pravidelné měsíční platby přispět 5 €. Pro vás drobné, pro mě větší motivace.

Přispívat můžete zde – patreon.com/trailruncz.

Staňte se patronem Trailrun.cz

Zábava prostě něco stojí. A to platí jak pro mě, tak pro vás. Děkuju :)

Nezapomeňte zakliknout odběr

Pokud nechcete, aby vám něco uteklo, tak se mrkněte na mé sociální sítě a zaklikněte like, follow nebo odběr. Díky a makejte. B7 se blíží :)

Trailrun.cz podporují:

{BANNER-295}

Máte dotaz?

Použijte formulář a napište mi.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.