Fotky 24. 09. 2021

MČR v běhu do vrchu - Peklák 2021 – fotogalerie

header-image-small

Republika na Pekláku (nahoru a dolů)

O víkendu jsem se byl s foťákem mrknout na akci MČR v běhu do vrchu, který se běželo v Bike parku Peklák v České Třebové a řeknu vám, že to byl leteckej den. Nahoru se běželo částečně po sjezdovce a částečně po trailech a dolů komplet po klopenkách místních bikových trailů. AK ISCAREX Česká Třebová opět ukázal, že nejen že umí zařídit bezchybnou organizaci, ale umí taky vymyslet hooodně zábavnou trať.

Mistrovský závod - muži

Samotný mistrovský závod byl pecka. V mužské kategorii se s tím vůbec nepáral Jáchym Kovář, který to hned od začátku napálil a vyhrál systémem start-cíl skoro o minutu. Za ním se chvíli bojovalo o druhou pozici, ale nakonec se to i zde natáhlo a na druhém místě doběhl Marek Chrascina. Na třetím místě doběhl o další víc než minutu Dominik Sádlo, který je mimochodem výborný skialpinista.

Závod žen

V holkách to pak bylo větší drama. První kolo odběhlo prvních pět holek pohromadě, ale v dalším kole se utvořily dvojice Terka Hrochová/Pavla Schorná a Adéla Stránská/Barbora Macurová. Ve třetím kole pak Terka cukla Pavle a zvítězila před druhou Pavlou Schornou. Adélka pak v závěru posledního kopce zabrala a ukázala Barče Macurové, kdo je na Pekláku doma. No prostě super závod.

Výsledky - ženy

  1. Tereza Hrochová
  2. Pavla Schorná
  3. Adéla Stránská

Výsledky - muži

  1. Jáchym Kovář
  2. Marek Chrascina
  3. Dominik Sádlo

Komplet výsledky si můžete prohlédnout zde:

Přispějete na provoz Trailrunu?

A pokud mě chcete podpořit, tak můžete prostřednictvím Patreonu přispět na chod Trailrunu každý měsíc 5 EURO. A není to jen o příspěvku. Na Patreonu najdete další exkluzivní obsah, který se jen tak na sociálních sítích neobjeví. Nyní to jsou například videa „Mýma očima“ z různých závodů. Můžete se samozřejmě na cokoliv zeptat a domluvím vám taky slevu na produkty na Runsport.cz. 

Děkuju :)

Fotogalerie z Pekláku je zde:

Máte dotaz?

Použijte formulář a napište mi.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.