Trasy 23. 08. 2021

Videoseriál Po trase Beskydské sedmičky – 3. díl

header-image-small

Poslední díl z videosérie o trase Beskydské sedmičky

Tři víkendy jsme se s kolegyní z Runsport Teamu, Péťou Burešovou pohybovali po trase Beskydské sedmičky (verze 2020) a točili jsme videa z míst, kudy vede tenhle legendrání ultra závod. Vypadlo z toho nějakých 200 záběrů a přes tři hodiny záznamu, ze kterých vznikl třídílný videoseriál.

Tento třetí díl si můžete pustit zde:

3. část – z Ráztoky do cíle

V prvním díle jste viděli cca 50 km dlouhou pasáž od startu z Třince do Ostravice. Ve druhém díle jsme šli z Ostravice do Ráztoky. A tohle poslední video začíná v Ráztoce, odkud jsme vylezli na Radhošť a pokračovali jsme přes Pindulu (sedlo) na Malý a Velký Javorník a potom do cíle, který je ve Frenštátě pod Radhoštěm.

Kopce a občerstvovačky v této části:

  • Ráztoka (občerstvovačka)
  • Pindula (občerstvovačka)
  • Frenštát pod Radhoštěm - cíl

Pokud se vám naše video zdá dlouhé, tak nezoufejte, protože při závodě se vám tahle pasáž bude zdát ještě delší než to z videa vypadá. Myslím, že si na legendu o hadech nebo tři poslední brdky při závodě vzpomenete… :)

Jo a ještě něco… bude podcast!

K tomuhle videoseriálu vznikl ještě podcast, kde jsme celou trasu B7 s kolegyní Péťou důkladně probrali. Podcast zveřejním ve středu 24. srpna 2021. Dostupný bude v obrazové formě  na Youtube. Ve zvukové verzi potom na Spotify, Apple Podcast, Google Podcasts, Anchor a dalších platformách. Odkaz zveřejním taky zde na webu.

Chcete se podílet na mých dobrodružstvích?

Všechny tyhle aktivity, které s vámi sdílím mě stojí spoustu času a peněz. Jedna věc je zábava a druhá věc je ten čas a náklady na techniku, cestování a postprodukci. A mě by hodně pomohlo, kdybyste mi na tyhle blbiny pár drobných přispěli.

Pro tyto účely jsem si zřídil účet na platformě Patreon, kde mi můžete prostřednictvím pravidelné měsíční platby přispět 5 €. Pro vás drobné, pro mě větší motivace.

Přispívat můžete zde – patreon.com/trailruncz.

Zábava prostě něco stojí. A to platí jak pro mě, tak pro vás. Děkuju :)

Nezapomeňte zakliknout odběr

Pokud nechcete, aby vám něco uteklo, tak se mrkněte na mé sociální sítě a zaklikněte like, follow nebo odběr. Díky a makejte. B7 se blíží :)

Trailrun.cz podporují:

{BANNER-295}

Máte dotaz?

Použijte formulář a napište mi.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.