Trasy 05. 08. 2021

Chystám pro vás video o trase Beskydské sedmičky

header-image-small

Kudy vede trasa Beskydské sedmičky?

Asi jste si všimli, že jsem se poslední dva týdny motal v Beskydech. A myslím, že už teď můžu prozradit, že co nevidět bude venku video seriál o místech, kudy vede trasa legendárního závodu Beskydská sedmička.

Bude to seriál

Celou trasu i video jsem rozdělil na tři části tak, jak jí pravděpodobně většina lidí prožívá.

První část – z Třince do Ostravice.

Tahle část vede přes kopce Javorový, Ropice, Travný a Lysá hora. Za Lysou je velká občerstvovačka v Ostravici, kde si můžete dát mimo jiné polívku a kafe. Zde doporučuji mít support.

Druhá část – z Ostravice do Ráztoky

Zde se láme chleba – Smrk vás načne a nekonečná lesní cesta vedoucí do Čeladné vás popraví. A pokud se tak nestane, tak vás určitě pobaví stoupání na Čertův mlýn. Dále si můžete dát na Pustevnách sváču a seběhnete do Ráztoky, kde končí naše druhá část.

Třetí část – Z Ráztoky do cíle ve Frenu

Z Ráztoky se vyškrábete na Radhošť, přeběhnete na Pinduli a přes Velký Javorník doběhnete do cíle, který je na náměstí ve Frenštátu pod Radhoštěm.

Kdy bude seriál venku?

První díl vypustím ven, doufám během příštího týdne. Další části zveřejním v následujících několika dnech tak, abyste měli dostatek času na prostudování jednotlivých dílů.

Video – Trailrun.cz na trase B7

Tady máte krátkej teaser…

Nezapomeňte zakliknout odběr

Pokud nechcete, aby vám něco uteklo, tak se mrkněte na mé sociální sítě a zaklikněte like, follow nebo odběr. Díky a makejte. B7 se blíží :)

{BANNER-295}

Jan Dvořáček
AutorJan Dvořáček

Máte dotaz?

Použijte formulář a napište mi.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.