Podcast Makej vole! 23. 01. 2021

Makej vole! - Podcast #1 - Robert Krupička a Pavel Paloncý

header-image-small

Do premiérového podcastu Makej vole! jsem pozval dvě běžecké legendy, byť se každý z nich specializuje na trochu jiné vzdálenosti, s čímž souvisí také rychlost jejich běhu.

Robert Krupička

Prvním hostem je Robert Krupička - dlouhodobě nejlepší český horský běžec, který v době své aktivní kariéry patřil ke světové špičce. Robert je vicemistr světa (jednotlivci) respektive mistr světa (týmy) v běhu do vrchu z roku 2018 a mistr Evropy ve Skyrunningu 2011. Dokázal zvítězit v běžecké části Dolomitenmanna a doběhl si pro mnoho umístění na stupních vítězů v závodech jako je Sierre - Zinal nebo Jungfrau Marathon a neztratil se ani v závodech skyrunningového světového poháru. O Robertových kvalitách svědčí také to, že ho ve své knize Run or die zmínil legendární Kilian Jornet.

Pavel Paloncý

Druhým hostem je „ultračlověk“ Pavel Paloncý, který dokázal třikrát zvítězit ve 430 km dlouhém závodě The Spine Race, který patří k nejtěžším závodům světa. těžký je nejen vzdáleností, ale také tím, že se koná v lednu v Anglii. Mimo to se Pavel věnuje také závodům typu adventure race a při své premiéře ve Spartan Race dokázal získat stříbrnou medaili z mistrovství světa ve Spartan Race 24 hodin.

Podcast Makej vole! s pořadovým číslem 1 si můžete poslechnout zde:

Makej vole! na Youtube

Chcete podpořit podcast MAKEJ VOLE! a projekt Trailrun.cz?

Všechny moje aktivity, které s vámi sdílím mě stojí spoustu času a peněz. Proč to říkám?

Jedna věc je zábava a druhá věc je ten čas a náklady na techniku, cestování a postprodukci. Když se to sečte, tak to je fakt ranec. A mě by hodně pomohlo, kdybyste mi na tyhle blbiny pár drobných přispěli.

Pro tyhle účely jsem si zřídil profil na platformě Patreon, kde mi můžete prostřednictvím pravidelné měsíční platby přispívat 5 €.

Vše najdete na patreon.com/trailruncz.

Staňte se patronem Trailrun.cz

Pro vás drobný, pro mě větší motivace. Děkuju :)

Podcast MAKEJ VOLE! také podporují:

Runsport.cz - Experti na kopce

Za podporu děkuju hodným lidičkám z běžecké speciálky Runsport.cz, kteří mě zásobují nejen hadříkama a botkama na běhání a lyže, ale taky mi půjčují prostor pro natočení podcastu.

Sportovní sluchátka AfterShokz

A díky taky novému partnerovi podcastu, sluchátkám AFTERSHOKZ, které k poslechu používají speciální technologii Bone Conduction.
...
AfterShokz sluchátka vytvářejí mini vibrace, které procházejí přes vaše lícní kosti. Vibrace pak přecházejí přímo do vašeho vnitřního ucha a nejdou přes bubínky. Zjednodušeně řečeno – posloucháte hudbu nebo podcast a zároveň slyšíte okolní zvuky. V tuhle chvíli chystám recenzi a řeknu vám, že to je hodně velká vychytávka…
...
Info o téhle technologii si můžete přečíst zde:
https://www.aftershokz.cz/technologie/

{BANNER-295}

mySASY

Jediná aplikace, která vám řekne pravdu o vašem tréninku. mySASY vám pomůže najít ten správný čas, kdy na tréninku přidat a kdy naopak ubrat na základě stavu a reakce organismu.

Vše o této aplikaci najdete zde - https://www.mysasy.com

Máte dotaz?

Použijte formulář a napište mi.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.