Podcast Makej vole! 23. 01. 2021

Makej vole! - Podcast #1 - Robert Krupička a Pavel Paloncý

header-image-small

Do premiérového podcastu Makej vole! jsem pozval dvě běžecké legendy, byť se každý z nich specializuje na trochu jiné vzdálenosti, s čímž souvisí také rychlost jejich běhu.

Robert Krupička

Prvním hostem je Robert Krupička - dlouhodobě nejlepší český horský běžec, který v době své aktivní kariéry patřil ke světové špičce. Robert je vicemistr světa (jednotlivci) respektive mistr světa (týmy) v běhu do vrchu z roku 2018 a mistr Evropy ve Skyrunningu 2011. Dokázal zvítězit v běžecké části Dolomitenmanna a doběhl si pro mnoho umístění na stupních vítězů v závodech jako je Sierre - Zinal nebo Jungfrau Marathon a neztratil se ani v závodech skyrunningového světového poháru. O Robertových kvalitách svědčí také to, že ho ve své knize Run or die zmínil legendární Kilian Jornet.

Pavel Paloncý

Druhým hostem je „ultračlověk“ Pavel Paloncý, který dokázal třikrát zvítězit ve 430 km dlouhém závodě The Spine Race, který patří k nejtěžším závodům světa. těžký je nejen vzdáleností, ale také tím, že se koná v lednu v Anglii. Mimo to se Pavel věnuje také závodům typu adventure race a při své premiéře ve Spartan Race dokázal získat stříbrnou medaili z mistrovství světa ve Spartan Race 24 hodin.

Podcast Makej vole! s pořadovým číslem 1 si můžete poslechnout zde:

Makej vole! na Youtube

Máte dotaz?

Použijte formulář a napište mi.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.