Zážitky 05. 01. 2017

Alpský kemp s Trailrun.cz a Robertem Krupičkou - Canazei 2017

Tento Alpský kemp se koná v době konání legendárních závodů Dolomites SkyRace a Dolomites Vertical. Provedeme vás trasou obou závodů a budete mít šanci zažít neopakovatelnou atmosféru tohoto podniku světové skyrunningové série.

Do srdce Dolomit na Dolomites Skyrace

Tento Alpský kemp se koná v době konání legendárních závodů Dolomites SkyRace a Dolomites Vertical. Provedeme vás trasou obou závodů a budete mít šanci zažít neopakovatelnou atmosféru tohoto podniku světové skyrunningové série SWS. Maximální počet kemperů - 15.

Cena kempu (19. – 22. července 2017) - 6490 Kč na osobu

Uvedená cena obsahuje:

  • 3 noci (4 dny) ubytování v apartmánech (v ceně je snídaně),
  • dopravu (přesný způsob dopravy dle počtu přihlášených osob),
  • organizovaný čtyřdenní program (provedení trasou, výklad trasy, možnost konzultace tréninku),
  • tričko Salomon (nezapomeňte v přihlášce uvést velikost),
  • sleva 30 % na jednorázový nákup v eshopu www.runsport.cz,
  • zapůjčení testovací obuvi Salomon.

Přihlásit se na kemp »

Pro profíky i pro méně zkušené

Nemusíte se vůbec bát, že to nezvládnete. Účastníky kempu rozdělíme na dvě skupiny dle zkušeností a výkonnosti.

Testování bot Salomon

Náš Alpský kemp slíbila podpořit taky značka Salomon, která vybavuje Roberta. V rámci kempu tak bude možné otestovat vybrané modely bot Salomon. Měli bychom mít k dispozici 50 párů různých bot Salomon včetně závodní kolekce S-LAB.


Každý účastník kempu dostane parádní funkční triko a kšiltovku Salomon.

Nejlepší skyrunneři světa

Na závody série SWS se do Canazei sjíždějí nejlepší skyrunneři světa. Budeta tak mít možnost zažít nejen atmosféru tohoto skyrunningového svátku, ale také uvidíte, jak se má běhat po horách :)

Zázemí a příprava Roberta Krupičky na závod

Robert se zúčastní sobotního závodu SkyRace a v průběhu kempu bude možné jeho přípravu na závod. A hlavně mu půjdeme zafandit přímo na trať závodu.

Program kempu

Středa

Přesun z ČR do Canazei. Podvečerní výklus po trase lyžařského maratonu Marcialonga do prostor startu Vertical kilometeru.

Čtvrtek

Proběhneme si celou trasu sobotního závodu Skyrace (22 km/1750 m), kde vystoupáme až na Piz Boé ve výšce 3152 m nad mořem. Večer se zúčastníme zahajovacího ceremoniálu na náměstí v Canazei.

Pátek

Brzy ráno vyrazíme po trase Vertical kilometeru až do cíle, kde budeme sledovat finále závodu. Trasa patří k jedněm z nejprudších ve světovém poháru - 1000 výškových metrů nastoupáme na vzdálenosti 2,6 km. V pátek večer půjdeme na předávání startovních čísel top závodníkům.

Sobota

Ráno vyrazíme autem na Pass Pordoi, odkud vylezeme do průsmyku Rifugio Forcella Pordoi, kde budeme fandit závodníkům na trase Skyrace. Po závodě sjedeme zpátky do Canazei na vyhlášení vítězů. Poté návrat do ČR.

A přesně takhle to vypadá v okolí Canazei :)

Chcete s námi jet na tento kemp? Pošlete nám jméno a příjmení, telefon a emailovou adresu, počet osob a velikost trička.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.