Triko „MAKEJ VOLE!“

Sorry, trika došly. Nechám vyrobit další… :)

Vznik legendy

Historie sloganu „MAKEJ VOLE!“ sahá až na konec roku 2015 :)), kdy mi na běžeckém kempu Runsport Teamu na Suchém vrchu někdo prstem do sněhu na autě napsal „MAKEJ“. Následně k tomu někdo dopsal „VOLE“ a slogan byl na světě.

Nejdřív na mě začali na závodech pokřikovat „MAKEJ VOLE!“ účastníci podzimního kempu, poté se této příležitosti chopila nejen odborná veřejnost, ale také řada běžců-profesionálů.

Trika na zakázku - „MAKEJ VOLE!“

S blížícím se dalším podzimním kempem Runsport Teamu mě doháněla myšlenka vyrobit omezenou sérii triček „MAKEJ VOLE!“ pro pár vyvolených „zakládajících makejvolů“. Vyrobil jsem tedy šest triček, kterými jsem obdaroval zmíněné „makejvoly“. Trika zaznamenaly takový úspěch, že jsem byl dotlačen k výrobě další série.

Objednejte si triko „MAKEJ VOLE!“

Abych předešel tomu, že se mi budou doma hromadit neobjednaná trika, došel jsem k závěru, že prvních několik sérií nechám vyrobit po etapách. Pokud tedy máte zájem o triko, využijte níže uvedený formulář a napište mi, o jaký počet a jaké velikosti trika máte zájem.

Pokud jste svou velikost nenašli, tak mi napište (formulář na konci této stránky) a v další várce nechám vaše triko vyrobit :)

Pánská (vlevo) i dámská verze (vpravo)

 

Triko zaplatíte platbou předem. Předběžný termín dodání a další informace Vám obratem pošlu emailem. Je také možné, že se vámi vybraná velikost rychle vyprodá, v tom případě vás budu kontaktovat a domluvíme se, zda počkáte na další „výrobní várku“. Díky za pochopení.

Cena - 390 Kč + 70 Kč za dopravu PPL (při objednání 4 a více triček je dopravné ZDARMA)

Objednat triko

Máte dotaz nebo jste něco nepochopili? V tom případě můžete taky použít formulář na konci této stránky, email info@trailrun.cz nebo telefonní číslo 775 222 718, kde se se mnou můžete pobavit o dalších podrobnostech.

Pozn.: Uvedené ceny jsou vč. DPH. K triku dostanete doklad o zakoupení..

Jak vypadá triko?

  • Jde o parádní bavlněné triko o gramáži 200 g/m2 v pánské verzi a 150 g/m2 ve verzi dámské.
  • Černá barva.
  • Bílý potisk na přední straně.

Tabulka velikostí

Triko si nyní můžete objednat v následujících velikostech:

  • Pánské triko - S, M, L, XL.
  • Dámské triko - XS, S, M, L.

Pokud jste svou velikost nenašli, tak mi napište (formulář na konci této stránky) a v další várce nechám vaše triko vyrobit :)

 

 

Tabulka - pánské velikosti

V tabulkách jsou uvedeny také velikosti, které zatím k prodeji zatím nenabízím. Pokud máte o takovou velikost zájem, tak mi napište a já nechám triko vyrobit v další várce.

  XS S M L XL XXL XXXL
Délka (cm) 67 69 71 74 77 80 83
Šířka (cm) 43 47 51 55 60 65 71
Délka rukávu (cm) 18 19 20 21 22 23 24

Tabulka - dámské velikosti

 
  XS S M L XL XXL
Délka (cm) 60 61 63 65 67 68
Šířka (cm) 38 42 46 50 55 61
Délka rukávu (cm) 9 10 11 12 13 13
Zde napište svůj email, poštovní adresu, případně telefon, velikost a počet triček. Nebo prostě napište dotaz :)

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.