Doporučujeme:

O nás

Proč Trailrun.cz?

Napadlo mě, že v České republice žije spousta lidí, kteří mají stejnou zálibu jako já, tak proč bych s nimi nemohli sdílet zážitky a zkušenosti. Mým cílem je prezentovat zážitky z tréninků, závodů a výletů. Najdete zde i recenze a testy vybavení, které pro běhání v přírodě můžete potřebovat. A mimo to zde sdílím prostě vše, co se mi na běhání a obecně pohybu v horách a přírodě líbí.

Kdo jsem?

Jmenuju se Honza Dvořáček. Prošel jsem mnoha sporty, od basketbalu přes horská kola, squash, box a mnoho dalších a vzhledem k tomu, že u všech těchto sportů jsem běhal, tak jsem u běhání taky skončil. Mým „nedostižným“ snem byl vždy maraton, který už mám ale za sebou. Několikrát :) Nehoním se za světovými časy, mým hlavním cílem je super zážitek a překonání limitů. Ten pocit, kdy máte v nohách tunu kilometrů a stoupáte na další horu je prostě pecka!

Baví mě běhat po kopcích, horách, lesích. Mám rád pohyb a hory, fascinuje mě překonávání limitů a zdolávání výzev. Nejsem ale žádnej profík, netrénuju podle žádných přísných tréninkových plánů a nebrousím si zuby na Kiliana, a dokonce ani na KiliJanka. Takhle mě to prostě baví.

Mimo to jsem se několik let pohyboval v profesionálním sportu. V oblasti sportovního marketingu jste na mě mohli narazit ve spojení se jménama jako jsou Kateřina Neumannová, Martin Koukal, Mirka Knapková, Nikola Sudová a mnoho dalších. A mimo to se několik posledních let docela úspěšně živím se online marketingem a kreativou. Pro Trailrun.cz ideální spojení, co říkáte? :)

A kdo další taky tak trochu stojí za Trailrun.cz?

Ondra Nedoma

Můj kámoš a parťák, kterej mě vyhecoval do prvního maratonu a léta jsem ho nebyl schopnej nikde mimo kolo porazit. Ondra sice na Trailrun.cz žádným psaným obsahem nepřispívá, ale stojí za většinou historek, který jsem zažil a o kterých zde píšu :)


Takhle jsme si s Ondrou vyběhli na Štědrej den na náš tréninkovej vrchol Andrlův Chlum - jako vždy bez použití kyslíku :)

Robert Krupička

Robert je dneska už legendou ve skyrunningu. Vyhrál Dolomitenmanna, naháněl kolegu ze Salomon Teamu Jonathana Wyatta na Sierre - Zinal a nevím kde ještě, a Kilian Jornet o něm psal ve svojí knížce Run or die. Já znám Roberta už asi tisíc let. Kdysi v pravěku jsem chodil s jeho ségrou. Asi měsíc. Robert mě zná od roku 2015, kdy jsem mu to na tréninkovým kempu jeho Runsport Teamu řekl. Svět je malej co? :)


Klasická fotka - Robert kdykoliv připraven ke sportu, já na Facebooku :)

S Robertem pořádáme alpskej kemp v Rakousku, radí mi občas, jak trénovat a tak nějak mi vlastně ukazuje, jak to v tom skyrunningu chodí. A když se nudí, tak mi píše: „Makej vole!“. Jo a taky mi ukázal, jak má vypadat SkyRace. Zapomeňte na krtičák nad Libercem nebo Králickej Sněžník. To jsou jen takový brdky, kde se naháněj výškový metry. Po závodě Lodrino - Lavertezzo Skyrace jsem pochopil, že opravdovej SkyRace se v ČR prostě uspořádat nedá. O tomhle ale určitě ještě napíšu článek.

Sledujte Robertův blog - www.behdovrchu.cz

A ještě…

Na úplným začátku Trailrunu byla ještě Renča s Kubou, který sepsali pár článků a dodali kupu nádherných fotek. Dneska už pro Trailrun.cz nijak aktivně nepíšou, ale určitě jim děkuju za to, co pro Trailrun.cz udělali a pokud bude chuť, tak dodám prostor ;)

Máte dotaz? Použijte formulář a napište nám.

Položky označené * jsou povinné
Vaše jméno a příjmení
* Váš e-mail
Váš telefon
* Vaše zpráva

Sem napište svůj dotaz nebo vzkaz.

Vyplňte prosím výsledek (číslo)
* tři plus pět

V tuto chvíli není v plánu žádný závod

V nejbližší době nemáme v plánu se účastnit žádného závodu. Je možné, že zrovna není sezona.